Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #9

Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #9

Mija już kolejny dzień od wprowadzenia naszego konkursu adwentowego z ITHardware. Dziś macie okazję wygrać świetną klawiaturę mechaniczną dla graczy - Genesis Thor 400. Nie zwlekaj i weź udział!

Dnia dziewiątego... mamy kolejne nagrody, bo nasz konkurs adwentowy trwa dalej! Tym razem mamy dla Was świetną klawiaturę mechaniczną podświetlana RGB,  polskiego producenta sprzętu Genesis. O jakim sprzęcie mowa? Nagrodą jest Genesis Thor 400.

Dziś już dziewiąty dzień naszego ciągle trwającego konkursu adwentowego. Do wygrania klawiatura mechaniczna dla graczy Genesis Thor 400!

gwiazdka 2021

Thor 400 RGB wyposażono w topowe przełączniki Kailh RED, które cechują się niezwykle cichą pracą. Przyciski działają linearnie, dzięki czemu na całym dystansie wcisku klawisza wymagana jest ta sama siła docisku. Niewyczuwalny przeskok klawisza i krótki skok aktywacyjny sprawiają, że klawiatura idealnie sprawdza się w nawet najbardziej wymagających grach. Nie zwlekaj i weź udział w konkursie, by wygrać!

Jak wygrać?

Co należy zrobić, by wygrać nagrodę dnia? Należy wejść tutaj i wykonać wszystkie kroki zapisane w aplikacji SweepWidget. Konkurs potrwa pięć dni. Życzymy powodzenia!

 

Fundatorem nagrody jest:

genesis

Nagroda dnia:

Klawiatura mechaniczna dla graczy Genesis Thor 400

goodram IRDM RGB 3600 MHz CL18

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs Adwentowy 2021 z ITHardware – Dzień #9

 0