Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #1

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #1

Witajcie! Oto przed Wami pierwszy dzień Kalendarza Adwentowego, czyli konkursu organizowanego przez naszą redakcję. Dziś do zgarnięcia ciekawa nagroda w postaci klawiatury mechanicznej Genesis Thor 303 TKL Black. Co zrobić, żeby wygrać?

 

 

Nagroda - Klawiatura Genesis Thor 303 TKL

Genesis Thor 303 TKL to gamingowa klawiatura mechaniczna o wartości 229 zł. Wyposażona została w przełączniki Outemu o żywotności do 50 milionów kliknięć oraz aluminiową obudowę, a zatem mamy do czynienia z naprawdę świetnym sprzętem. Klawiaturę tę mieliśmy już przyjemność dla Was przetestować, gdzie w recenzji chwaliliśmy za ciekawy i przemyślany design, bardzo solidną konstrukcję, dobre jakościowo materiały, funkcję Hot-Swap, podświetlenie RGB, bogate wyposażenie oraz możliwość pełnej personalizacji.

Genesis Thor 303 TKL

Jak wygrać?

Jak wygrać klawiaturę Genesis Thor 303 TKL? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 4 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Fundatorem nagród jest firma:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #1

 0