Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #12

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #12

Półmetek! Dwunasty dzień Konkursu Adwentowego z ITHardware to kolejna nagroda do zdobycia. Tym razem sklep HardPC ufundował bezprzewodową myszkę gamingową Pulsar Xlite Wireless V2!

 

 

Nagroda - myszka gamingowa Pulsar Xlite Wireless V2

Rzadko się zdarza tak, by na ITHardware pojawiła się recenzja sprzętu, który zgarnia niemal pełny komplet odznaczeń. Myszka Pulsar Xlite V2 Wireless jednak do takowych należy. Chwaliliśmy ją za przemyślany i estetyczny design, świetną ergonomię, solidną konstrukcję, wzorową implementację przełączników Kailh GM 8.0, świetny przewód typu paracord, znakomity sensor PixArt PAW3370, niską wagę i wiele innych - w tym pełną personalizację sterownika. Jak widać dziś do zgarnięcia jest naprawdę topowy sprzęt. Co należy zrobić, by wygrać?

Pulsar Xlite Wireless V2

Jak wygrać?

Jak wygrać myszkę Pulsar Xlite V2 Wireless? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 15 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Nagrodę ufundował:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #12

 0