Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #16

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #16

Czas na monitor w naszym Konkursie Adwentowym. Do zgarnięcia jest dziś iiyama G-Master G2450HSU Black Hawk!

 

 

Nagroda - monitor iiyama G-Master G2450HSU Black Hawk

iiyama G-Master G2450HSU-B1 Black Hawk to gamingowy monitor, który pojawił się już u nas na testach. Sprzęt chwaliliśmy za solidne wykonanie, wykorzystanie przemyślanego systemu OSD, niezłe odwzorowanie kolorów i szerokość gamutów, szerokie kąty widzenia, efektywny tryb Overdrive wraz z funkcją stroboskopowego podświetlenia MBR, dobrze działająca technologia synchronizacji adaptacyjnej FreeSync (G-SYNC Compatible) oraz funkcjonalne, wbudowane głośniki i HUB USB. G-Master G2450HSU-B1 Black Hawk to 24-calowa konstrukcja Full HD o odświeżaniu 75 Hz, korzystająca z dobrodziejstw matrycy VA o wysokim statycznym kontraście 3000:1. Jak zatem go wygrać?

Jak wygrać?

Jak wygrać monitor iiyama G-Master G2450HSU-B1 Black Hawk? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 19 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Nagrodę ufundował:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #16

 0