Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #17

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #17

Dziś, czyli już 17. dnia, do zgarnięcia jest świetna nagroda w naszym Konkursie Adwentowym! Weź udział i wygraj fotel gamingowy Silver Monkey SMG-550!

 

 

Nagroda - fotel gamingowy Silver Monkey SMG-550

Dziś nagrodą jest fotel gamingowy Silver Monkey SMG-550. Cechuje się on solidną, stalową konstrukcją, ciekawym, kubełkowym designem, materiałowym, przyjemnym w dotyku i wysokiej jakości obiciem oraz szerokimi możliwościami regulacji. Wyposażono go w dwie poduszki zwiększające komfort i ergonomię. Jedna pod kark, a druga regulowana pod odcinkiem lędźwiowy. Maksymalne obciążenie dla tego fotela wynosi aż 120 kg, dlatego możecie zjeść nawet dwa talerze barszczu z uszkami i doprawić się świeżym ciastem po uczcie - fotel zagwarantuje komfort w każdej sytuacji! Co należy zrobić, aby wygrać?

Silver Monkey SMG-550

Jak wygrać?

Jak wygrać fotel gamingowy Silver Monkey SMG-550? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 20 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Nagrodę ufundował:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #17

 0