Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #18

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #18

Jedna nagroda jest super, ale widzieliście kiedyś dwie czekoladki w jednym okienku kalendarza adwentowego? To dopiero uczucie! Dziś do zdobycia dwie myszki Dream Machines DM7 Switch Duo!

 

 

Nagroda - 2x myszka gamingowa Dream Machines DM7 Duo Switch

Dream Machines DM7 Switch Duo to wysokiej klasy sprzęt. Wyposażono go w optyczny sensor PixArt PMW 3370, trwałe przełączniki Kailh GM o żywotności 80 milionów kliknięć oraz funkcję połączenia bezprzwodowego 2.4 GHz z opcjonalnym połączeniem przewodowym za pomocą USB-C. Co wyróżnia go zatem na tle konkurencji? Otóż myszka posiada funkcję wymiany przełączników, a zatem nic nie stoi na przeszkodzie, by w każdej chwili je wymienić na inne, kompatybilne! Co należy zrobić, by ją wygrać?

Dream Machines DM7 Switch Duo

Jak wygrać?

Jak wygrać myszkę Dream Machines DM7 Switch Duo? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie! Jedna osoba ma szansę wygrać wyłącznie jedną myszkę - to istotne.

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 21 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Nagrodę ufundował:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #18

 0