Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #22

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #22

22. dzień naszego Konkursu Adwentowego i nowa nagroda! Tym razem coś dla fanów audio, bo wygrać można wysokiej klasy kartę dźwiękową Creative Sound Blaster X4!

 

 

Nagroda - Creative Sound Blaster X4

Sound Blaster X4 to zewnętrzna karta dźwiękowa obsługująca do 7.1 kanałów audio Discrete i Virtual. Nad jakością dźwięku wirtualnego czuwa technologia Super X-Fi, a za lepszy dźwięk mikrofonu SmartComms Kit. Sprzęt obsługuje częstotliwość próbkowanie 24-bit/192 kHz, posiada interfejs USB-C oraz jack 3,5 mm, wejście mikrofonowe, wyjście głośnika centralnego/niskotonowego, wyjście głośnikowe przednie/boczne/tylne, S/PDIF oraz wejście liniowe. DAC posiada zakres dynamiki DNR na poziomie 114 dB z THD+N w trybie stereo rzędu 0,0017%. Potrafi obsłużyć słuchawki o impedancji nawet 600 Ohm, zapewniając napięcie RMS na poziomie 2,9 V. Prezentuje się świetnie, prawda? Sprawdź, jak wygrać!

Creative Sound Blaster X4

Jak wygrać?

Jak wygrać kartę dźwiękową Creative Sound Blaster X4? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 25 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Nagrodę ufundował:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #22

 0