Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #24

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #24

Dziś Wigilia, a zatem ostatni dzień kalendarza adwentowego i ostatni konkurs związany z naszą coroczną zabawą. Dziś do zgarnięcia jest chłodzenie wodne AiO od Gigabyte.

 

 

Nagroda - Gigabyte AORUS Waterforce X240

Gigabyte AORUS Waterforce X 240 to rozbudowany system chłodzenia wodnego oparty na dwóch wentylatorach 120 mm oraz 240-milimetrowym radiatorze. Na blokopompce umieszczono tutaj ciekłokrystaliczny wyświetlacz, którym dodatkowo można obracać, by zachować orientację w obudowie. Układ ten jest kompatybilny z systemem synchronizacji podświetlenia RGB FUSION 2.0, a zatem bez problemu możesz uzyskać znakomity efekt iluminacji z innymi podzespołami AORUS. Chłodzenie to jest kompatybilne z podstawką LGA1718, czyli płytami głównymi dla procesorów AMD Ryzen 7000. Co ciekawe, wykorzystać możesz kartę MicroSD, z której wczytywane zostaną klipy wideo oraz zdjęcia na panelu LCD. Jak wygrać ten świetny sprzęt?

Gigabyte AORUS Waterforce X240

Jak wygrać?

Jak wygrać AiO Gigabyte AORUS Waterforce X240? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 27 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i wesołych świąt!

Nagrodę ufundował:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #24

 0