Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #5

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #5

Mikołajki dopiero jutro, ale my przychodzimy do Was już teraz! Dziś w naszym corocznym Konkursie Adwentowym do wygrania jest absolutna bomba - karta graficzna KFA2 GeForce RTX 3060! Weź udział i zgarnij ją dla siebie!

 

 

Nagroda - KFA2 GeForce RTX 3060 8 GB

Czymże by był konkurs bez odpowiednio wydajnej karty graficznej, prawda? Cóż.. mamy to, czego chcieliście! Dziś do zdobycia jest bowiem KFA2 GeForce RTX 3060 8 GB w wersji SG, a zatem naprawdę wydajna, świetnie wykonana i przede wszystkim nowoczesna karta, która z całą pewnością sprawdzi się w komputerze gamingowym. Karta graficzna wyposażona została w 3584 rdzeni CUDA, 48 ROP, 112 TMU oraz 8 GB pamięci GDDR6 15 Gbps współpracującej z rdzeniem za pomocą 128-bitowej magistrali, osiągając tym samym przepustowość rzędu 288 GB/s. Chcesz ją zagarnąć dla siebie? Chcesz poczuć, jak to jest grać na najwyższych detalach z ray tracingiem i skorzystać z dobrodziejstw DLSS, Broadcast, RTX Voice i Reflex? Proszę bardzo!

KFA2 GeForce RTX 3060 8 GB

Jak wygrać?

Jak wygrać kartę graficzną KFA2 GeForce RTX 3060 8 GB? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 8 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Fundatorem nagrody jest:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #5

 0