Konkurs adwentowy 2022 z ITHardware. Weź udział i zgarnij nagrody!

Konkurs adwentowy 2022 z ITHardware. Weź udział i zgarnij nagrody!

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami. Na ulicach zaczynają rozświetlać się ozdoby, w radiu można posłuchać Last Christmas, a na ITHardware, jak co roku zresztą, przygotowujemy zarówno Świąteczny Poradnik Zakupowy, jak i kalendarz adwentowy z nagrodami.

 

 

Konkurs Adwentowy 2022 z ITHardware.pl

Tak samo jak rok temu, w grudniu, możecie spodziewać się naszej redakcyjnej tradycji – kalendarza adwentowego z nagrodami, na co już teraz gorąco Was zapraszamy. Kalendarz Adwentowy ITHardware? Cóż to takiego zapytacie? Jest to konkurs, w którym codziennie możecie wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów. Zabawa tradycyjnie potrwa od 1 do 24 grudnia 2022 roku i codziennie pojawiać się będzie wpis odkrywający ten konkretny dzień w kalendarzu. Stąd też będziecie mogli wziąć udział w konkursie. Warto nas odwiedzać, ponieważ łączna pula nagród wynosi w tym roku ponad 17 000 zł! Nie możemy aktualnie zdradzić co to będą za nagrody, ale wśród nich znajdą się fotele gamingowe, zestawy pamięci RAM, dyski SSD, zasilacze, karta graficzna i wiele, wiele więcej. Naszymi partnerami są absolutnie topowi producenci sprzętu komputerowego i peryferiów – w tym Samsung, Gigabyte, ASUS i wiele innych.

Jakie są zasady? Bardzo proste i dla stałych czytelników ITHardware nie będzie to żadna nowość. Codziennie, tj. od 1 do 24 grudnia 2022 roku, pojawiać się będzie konkursowy wpis, w którym umieścimy link prowadzący do aplikacji. Tam będą czekać na Was wyzwania, ale zaręczamy - nie będą to pytania z dziedziny fizyki kwantowej. Każdy ma więc równe szanse! W sumie pojawią się 24 konkursy, a każdy z nich potrwa kilka dni. Wyniki podamy Wam na odpowiedniej podstronie (opisane w regulaminie w aplikacji konkursowej), ale tak jak zwykle, postaramy uwinąć się z tym znacznie szybciej. Mamy nadzieję, że również i w tym roku weźmiecie udział w naszej zabawie! Pierwszy dzień zabawy już w czwartek, czyli jutro. Wtedy też dowiecie się jaka nagroda czeka na zwycięzcę 1 grudnia 2022. Wpisy pojawiać będą się codziennie o 7:00.

Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy 2022 z ITHardware.pl

Z tego miejsca ponownie pragniemy was zaprosić do zapoznania się z przygotowanym przez nas poradnikiem zakupowym. Gwiazdkowy Poradnik Prezentowy 2022 to starannie wyselekcjonowany sprzęt z różnych kategorii i jeśli nadal nie macie pomysłu na prezent dla siebie lub (nawet lepiej) bliskiej wam osoby, sprawdźcie, co przygotowali dla was nasi redaktorzy. Znaleźć można tam całe mnóstwo urządzeń podzielonych na odpowiednie kategorie cenowe.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy 2022 z ITHardware. Weź udział i zgarnij nagrody!

 0