Konkurs adwentowy ITHardware.pl 2023! Dzień #3

Konkurs adwentowy ITHardware.pl 2023! Dzień #3

Witajcie! Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego wracamy do Was, drodzy czytelnicy, z naszym corocznym konkursem adwentowym. Codziennie nowa nagroda!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was nagrody o łącznej wartości ok. 20 tys zł. Do zdobycia będzie sprzęt komputerowy (w tym karty graficzne i procesory), akcesoria gamingowe, nośniki danych, urządzenia sieciowe, systemy audio i oczywiście monitory. Dziś zgarnąć możecie przenośny dysk SSD, a dokładnie Kingston XS1000 w wersji 1 TB!

Pragniemy również przypomnieć, że już działa nasz gwiazdkowy poradnik prezentowy, który tworzymy w oparciu o sprawdzony sprzęt z różnych kategorii i z różnych segmentów cenowych. Prezenty na święta to często ciężki orzech do zgryzienia i wielokrotnie zastanawiamy się, jakie będą odpowiednie. Jeśli szukasz pomysłu na sprzęt lub gadżet elektroniczny, sprawdź nasze zestawienie!

Konkurs adwentowy dzień 3

Nagroda #3 - Przenośny dysk SSD Kingston XS1000

W naszej puli nagród nie mogło zabraknąć ani nośnika danych, ani Kingstona. To właśnie dzięki Kingstonowi macie dzisiaj szansę zdobyć świetny zewnętrzny dysk SSD o bardzo dobrych parametrach w wersji 1 TB. Dysk można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Dzięki interfejsowi USB-C 3.2 Gen 2, dysk oferuje przepustowość na poziomie 1050 MB/s i 1000 MB/s odpowiednio dla odczytu i zapisu danych, więc znakomicie sprawdzi się nie tylko w komputerach osobistych, ale również w routerach (jako swoisty dysk sieciowy) czy konsolach. Dysk ten mierzy zaledwie 13,5 x 32,6 x 69,5 mm i waży 45 g, a zatem zmieści się nawet w kieszeni.

Kingston XS1000

Co zrobić, żeby wygrać?

Jak wygrać podkładkę i stację dokującą? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 6 grudnia 2023 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy ITHardware.pl 2023! Dzień #3

 0