Konkurs adwentowy ITHardware.pl 2023! Dzień #4

Konkurs adwentowy ITHardware.pl 2023! Dzień #4

Witajcie! Święta zbliżają się wielkimi krokami, dlatego wracamy do Was, drodzy czytelnicy, z naszym corocznym konkursem adwentowym. Codziennie nowa nagroda!

W tym roku przygotowaliśmy dla Was nagrody o łącznej wartości ok. 20 tys zł. Do zdobycia będzie sprzęt komputerowy (w tym karty graficzne i procesory), akcesoria gamingowe, nośniki danych, urządzenia sieciowe, systemy audio i oczywiście monitory. Dziś zgarnąć możecie obudowę komputerową Fractal North w wersji białej!

Pragniemy również przypomnieć, że już działa nasz gwiazdkowy poradnik prezentowy, który tworzymy w oparciu o sprawdzony sprzęt z różnych kategorii i z różnych segmentów cenowych. Prezenty na święta to często ciężki orzech do zgryzienia i wielokrotnie zastanawiamy się, jakie będą odpowiednie. Jeśli szukasz pomysłu na sprzęt lub gadżet elektroniczny, sprawdź nasze zestawienie!

Konkurs Adwentowy #4

Nagroda #4 - Obudowa Fractal North

Fractal North to jedna z najładniejszych obudów komputerowych aktualnie dostępnych na rynku. Odejście od typowo gamingowej stylistyki wyraźnie spodobało się entuzjastom sprzętu komputerowego. I wcale się temu nie dziwimy, gdyż wystarczy na nią zerknąć. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z faktu, że o gustach dyskutować się nie powinno, ale oprócz samego wyglądu Fractal North oferuje dodatkowo sporo przestrzeni na kartę graficzną o długości nawet 355 mm, chłodzenie wieżowe CPU o wysokości do 170 mm, a nawet chłodnicę 360 mm (na froncie). Kompatybilna jest z płytami ATX, m-ATX i Mini-ITX, a zatem mamy do czynienia z typową skrzynką Mid Tower. Fabrycznie Fractal zamontował dwa wentylatory 140 mm. Przypominamy na koniec, że do zgarnięcia jest wersja biała z oknem z hartowanego szkła.

Fractal North

Co zrobić, żeby wygrać?

Jak wygrać podkładkę i stację dokującą? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 7 grudnia 2023 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy ITHardware.pl 2023! Dzień #4

 0