Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #10

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #10

Problemy z Wi-Fi? A może po prostu szukasz czegoś bezkompromisowego, bo masz dość buforowania na Netfliksie lub wysokich opóźnień w grach wideo? Cóż... mamy lekarstwo, bo dziś, dziesiątego dnia Konkursu Adwentowego do zdobycia wysokiej klasy router ROG GT-AXE11000 o wartości 2599 zł!

 

Nagroda - router ASUS ROG GT-AXE11000

ROG ASUS GT-AXE11000 to najwyższej klasy sprzęt sieciowy, przy którym słowo kompromis odchodzi tam, gdzie jego miejsce - w zapomnienie. Router wyposażono w czterordzeniowy procesor obsługujący pasma 2,4 GHz, 5 GHz oraz 6 GHz w standardzie Wi-Fi 6E. Jego przepustowość sięga nawet 11000 Mb/s w trzech wyżej wymienionych pasmach, korzysta z ośmiu anten dookólnych, wspiera technologie OFDMA i Beamforming oraz korzysta z szerokości kanału 160 MHz. Co jeszcze? Dwa porty USB 3.1 Gen 1, 2.5G LAN/WAN, wsparcie dla zaawansowanej kontroli rodzicielskiej oraz technologii AiMesh, pozwalającej na łącznie kompatybilnych urządzeń ASUS w system mesh Wi-Fi. Cóż więcej powiedzieć... absolutnie topowy!

ASUS ROG GT-AXE11000

Jak wygrać?

Jak wygrać router ROG GT-AXE11000? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 13 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Fundatorem nagrody jest:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #10

 0