Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #11

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #11

Dobry zestaw komputerowy musi zostać wyposażony w dobry zestaw pamięci RAM, dlatego i takiego nie zabrakło w naszym Konkursie Adwentowym. Do zgarnięcia zestaw Patriot Viper Elite II 2x 8 GB DDR4-3600 CL 20!

 

 

Nagroda - Patriot Viper Elite II 2x 8 GB DDR4-3600 CL 20

Wysoko taktowana pamięć RAM to dziś nieodzowny element każdego zestawu komputerowego do gier, a zatem w naszym Konkursie Adwentowym nie mogło takowego zabraknąć. Do zdobycia jest Patriot Viper Elite II w wersji 2x 8 GB DDR4-3600 CL 20, który mieliśmy przyjemność przetestować na łamach naszego serwisu. Moduły chwaliliśmy za niezłe możliwości OC, świetny wygląd radiatorów i ogólną jakość wykonania. Bez problemu uzyskaliśmy na nich taktowanie rzędu 3733 MHz przy opóźnieniach rzędu CL 18-20-20-38 @1,45 V, dlatego potencjał na wykrzesanie dodatkowych klatek na sekundę w grach, jest jak najbardziej realny! Co trzeba zrobić, by wygrać?

 

Jak wygrać?

Jak wygrać zestaw pamięci Patriot Viper Elite II 2x 8 GB DDR4-3600 CL 20? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 14 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Nagrodę ufundował:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #11

 0