Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #13

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #13

13 to dla wielu pechowa liczba, ale nie u nas! My kontynuujemy bowiem nasz Konkurs Adwentowy i dziś do wygrania jest wysokiej jakości dysk SSD!

 

 

Nagroda - dysk SSD Hikvision G4000E 1 TB

Test Hikvision G4000E zdążył już pojawić się na łamach naszego portalu. Wyposażony w kontroler Maxio MAP1602 oraz kości pamięci NAND 3D TLC oferuje przepustowość sięgającą 5100 MB/s i 4200 MB/s odpowiednio dla odczytu i zapisu przy losowym odczycie i zapisie 4K rzędu 880 tys. IOPS. TBW dla modelu 1 TB, czyli wariantu, który możesz wygrać, wynosi aż 1800 TB, co oznacza, że ten dysk jest nie tylko piekielnie szybki (PCIe 4.0), ale również trwały. Co zatem należy zrobić, by wygrać?

Jak wygrać?

Jak wygrać dysk SSD Hikvision G4000E 1 TB? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 16 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Nagrodę ufundował:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #13

 0