Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #15

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #15

15 dzień Konkursu Adwentowego to kolejna nagroda do zdobycia! Dziś waszym celem jest wydajny dysk SSD Samsung 980 o pojemności 1 TB. Co należy zrobić, by wygrać?

 

Nagroda - dysk SSD Samsung 980 1 TB

Samsung 980 1 TB pojawił się już u nas w przekrojowym teście. Sprzęt chwaliliśmy za wysoką wydajność w realnych zastosowaniach, duży bufor SLC, sprzętowe szyfrowanie AES 256-bit, bardzo wysoką wytrzymałość, niskie temperatury podczas wytężonej pracy oraz funkcjonalne oprogramowanie. Oczywiście Samsunga nie musimy nikomu przedstawiać. Wysokiej klasy komponenty są produkowane przez tą właśnie firmę, dlatego na laminacie znajdziemy autorski kontroler Samsung Pablo oraz trwałe kości pamięci V-NAND TLC (również Samsunga). Dysk oferuje przepustowość rzędu do 3500 MB/s i 3000 MB/s odpowiednio dla odczytu i zapisu sekwencyjnego. Jak go zatem zdobyć?

Jak wygrać?

Jak wygrać dysk SSD Samsung 980? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 18 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Nagrodę ufundował:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #15

 0