Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #19

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #19

Kolejny dzień, kolejna nagroda. Tym razem macie szanse zgarnąć dysk SSD Lexar NM800 o pojemności 1 TB. Co należy zrobić, by wygrać?

 

 

Nagroda - dysk SSD Lexar NM800 1 TB

Lexar NM800 to wysokiej klasy dysk SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe o świetnych parametrach. Maksymalna przepustowość dla wersji 1 TB (taką można wygrać) wynosi aż 7400 MB/s i 5800 MB/s odpowiednio dla sekwencyjnego odczytu i zapisu danych. Odczyt losowy próbki 4K wynosi w tym modelu do 400 tys IOPS, a zapis nawet do 750 tys. Wyposażono go w kości pamięci TLC oraz 1 GB pamięci podręcznej DDR4. Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Lexar NM800 1 TB

Jak wygrać?

Jak wygrać dysk SSD Lexar NM800 1 TB? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 22 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Nagrodę ufundował:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #19

 0