Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #20

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #20

Pamiętacie okienko z dwiema nagrodami? Cóż.. dzisiaj mamy okienko z trzema! Każdy, kto weźmie udział będzie mieć szansę zgarnąć jedną klawiaturę gamingową Endorfy Thock TKL!

 

 

Nagroda - 3x Endorfy Thock TKL

Endorfy Thock TKL to niewielkich rozmiarów klawiatura bez dedykowanej sekcji numerycznej standardowym układzie. Solidna konstrukcja zawdzięczana jest dodatkowej płycie aluminium oraz wytrzymałym nakładkom wykonanym z tworzywa sztucznego PBT (podwójna iniekcja). Komunikuje się z komputerem za pośrednictwem przewodu USB oraz posiada wsparcie dla podświetlenia RGB, N-KEY Rollover, pełnego Anti-Ghostingu oraz programowalnych makr w dobrze przemyślanym, intuicyjnym oraz funkcjonalnym oprogramowaniu. Do wygrania jest wersja z przełącznikami Kailh Brown.

Endorfy Thock TKL

Jak wygrać?

Jak wygrać klawiaturę Endorfy Thock TKL? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 23 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Nagrodę ufundował:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #20

 0