Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #21

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #21

Składasz komputer gamingowy oparty o nową platformę? Zapewne przyda ci się pamięć RAM DDR5! Masz szczęście, bo dziś do zgarnięcia świetny zestaw!

 

 

Nagroda - G.SKILL Trident Z5 RGB 2x 16 GB DDR5-6000 CL 36

Kto zamawiał DDR5 do nowej maszyny? Macie szanse dziś takowy zestaw zgarnąć i to nie byle jaki, bo wysokiej klasy G.SKILL Trident Z5 RGB DDR5-6000 CL 36 w wersji 2x 16 GB! Sprzęt oczywiście obsługuje profil XMP oraz jest wyposażony w diody LED RGB, a zatem idealnie nada się, aby rozświetlić wnętrze komputera wraz z innymi komponentami. Wysokiej jakości radiator utrzyma dodatkowo niską temperaturę i zapewni optymalną pracę zainstalowanym na laminacie elementom. Jak wygrać?

G.Skill TridentZ RGB

Jak wygrać?

Jak wygrać pamięć RAM G.SKILL Trident Z5 RGB? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 24 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Nagrodę ufundował:

 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #21

 0