Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #23

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #23

Przedostatni już dzień naszego corocznego Konkursu Adwentowego. Dziś w okienku pojawiła się wysokiej klasy myszka gamingowa SteelSeries AEROX 5!

 

 

Nagroda - SteelSeries AEROX 5

Myszka AEROX 5 to jedna z najlżejszych konstrukcji na rynku, bo waży zaledwie 66 gramów. Wykonano ją z użyciem perforowanego kadłubka z funkcją AquaBarier i wyposażono aż w 9 funkcjonalnych przycisków. Oferuje wysokiej klasy sensor optyczny TrueMove Air z rzeczywistym śledzeniem 1 do 1 oraz rozdzielczością 18 000 CPI (400 IPS) i akceleracją 40G. Zastosowano w tutaj przełączniki Golden Micro IP54 nowej generacji o żywotności ponad 80 milionów kliknięć. Wszystkie przyciski można przypisać do różnych zadań w funkcjonalnym oprogramowaniu SteelSeries Engine. Jak zdobyć ten sprzęt?

SteelSeries AEROX

Jak wygrać?

Jak wygrać myszkę SteelSeries AEROX 5? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 26 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Nagrodę ufundował:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #23

 0