Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #3

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #3

Trzeci już dzień naszego corocznego Konkursu Adwentowego, w którym codziennie do wygrania jest nowa nagroda! Co przyjdzie Ci zdobyć tym razem? Do zgarnięcia słuchawki bezprzewodowe Audictus Champion Pro o wartości 129 zł!

 

 

Nagroda - słuchawki Audictus Champion Pro

Audictus Champion Pro to bezprzewodowe słuchawki nauszne wyposażone w 50-milimetrowe przetworniki niskiego oporu z magnesem neodymowym o bardzo wysokiej kontroli. Ich dynamika wynosi aż 110 dB, dlatego wystarczy nawet najbardziej wymagającym użytkownikom, pragnącym świetnej jakości dźwięku podczas słuchania ulubionych kawałków. Słuchawki wykorzystują standard komunikacji Bluetooth 5.0, a akumulator wystarcza nawet do 50 godzin podczas pracy. Ładować go można za pomocą dołączonego do zestawu przewodu USB-C. Wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, a miękkie nakładki pokryte zostały ekologiczną skórą, mającą za zadanie izolować nas od otoczenia i zwiększyć ciśnienie akustyczne wewnątrz muszli. Jak zdobyć ten znakomity sprzęt?

Audictus Champion Pro

Jak wygrać?

Jak wygrać słuchawki Audictus Champion Pro? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 6 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Fundatorem nagrody jest:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #3

 0