Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #6

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #6

Mikołajki to ważne święto, dlatego i my podeszliśmy do sprawy poważnie. Konkurs adwentowy trwa nadal, a w okienku tym razem znajdziecie absolutną bombę - wysokiej jakości zasilacz Seasonic PRIME GX-1300 o wartości 1239 zł! Jak go wygrać?

 

 

Nagroda - zasilacz Seasonic PRIME GX-1300

Dziś w naszym Konkursie Adwentowym do zdobycia zasilacz Seasonic PRIME GX-1300. Jest to konstrukcja chyba najbardziej rozpoznawanej, renomowanej marki zasilaczy na świecie, dlatego gra jest jak najbardziej warta świeczki. Ten zasilacz oferuje doskonałą stabilność napięć z mikro-tolerancją na poziomie 0,5%, moc ciągłą rzędu 1300 W z mocną linią 12 V o obciążalności do 108 A (maksymalnie 1296 W), pełną modularność wraz z płaskim okablowaniem i pozłacanymi stykami, cichy wentylator o średnicy 135 mm z łożyskiem FDB, pełny pakiet zabezpieczeń i wysoką sprawność, potwierdzoną certyfikatem 80+ Gold. Producent jest tego sprzętu tak pewny, że udziela na niego aż 12-letniej gwarancji! Jak go wygrać?

Seasonic PRIME GX-1300

Jak wygrać?

Jak wygrać zasilacz Seasonic PRIME GX-1300? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 9 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Fundatorem nagrody jest:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #6

 0