Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #9

Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #9

Dziewiąty dzień Konkursu Adwentowego z ITHardware, w którym do zdobycia jest wysokiej klasy sprzęt nagrywający, czyli mikrofon z wbudowanym cyfrowym mikserem Elgato Wave:3 o wartości 699 zł! Jak wygrać?

 

 

Nagroda - mikrofon Elgato Wave:3

Dziś do zdobycia perełka. Jeśli aspirujesz na streamera lub chcesz, by Twój nagrywany przez Ciebie dźwięk odznaczał się najwyższą jakością, weź udział w naszym konkursie i zgarnij mikrofon z wbudowanym mikserem cyfrowym Elgato Wave:3! Kardoidalna struktura, wysoka rozdzielczość 24-bit, częstotliwość próbkowania 48/96 KHz i pasmo w zakresie 70 Hz - 20 KHz sprawią, że w końcu usłyszysz więcej. Mikrofon wspiera technologię Wave Link, czyli oprogramowanie dla twórców treści, które zapewnia pełną kontrolę nad transmisją w serwisach takich jak Twitch czy Youtube. Jak wygrać?

Elgato Wave:3

Jak wygrać?

Jak wygrać mikrofon Elgato Wave:3? Wejdź tutaj i wykonaj wymienione tam zadania. Zadania nie są trudne, bo sprowadzają się do zaledwie kilku kliknięć na fanpage'u i serwisach Youtube, Instagram oraz TikTok. Warto tutaj wspomnieć, że każde zadanie jest punktowane i im więcej punktów zdobędziesz, tym większą szansę na wygraną otrzymasz. Oczywiście nie oznacza to, że osoba, która zdobyła jedynie 10 punktów (na przykład poprzez odwiedzenie poradnika zakupowego) szans na wygraną nie ma wcale, ponieważ nadal wypełniła założenie, ale druga osoba, która zdobyła tych punktów 100, szansę na wygraną będzie miała 10x wyższą. Warto zatem podejść do tego skrupulatnie!

Konkurs potrwa trzy dni, a zatem zakończy się 13 grudnia 2022 roku o godzinie 23:59. Regulamin konkursu znajdziecie pod tym samym linkiem. Cóż... życzymy powodzenia i do zobaczenia już jutro, bo wówczas na łamach naszego portalu pojawi się kolejna nagroda!

Fundatorem nagrody jest:

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs adwentowy z ITHardware! - Dzień #9

 0