Konkurs MSI. Weź udział i wygraj kartę graficzną

Konkurs MSI. Weź udział i wygraj kartę graficzną

MSI zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konkursie, gdzie do zgarnięcia są karty graficzne — GeForce GTX 1660 Ti Gaming X 6G lub GeForce GTX 1650 Ventus XS 6G OC, urządzenia peryferyjne z serii Gaming — klawiatura VIGOR GK 70 Gaming albo słuchawki DS502 Gaming Headset, a także kod o wartości 20 dolarów do portfela w serwisie Steam. Aby mieć szansę na wygraną, należy w dniach 24 czerwca - 14 lipca udać się bezpośrednio na stronę MSI i spełnić określone przez organizatora warunki. Szczęśliwych 35 osób zostanie wyłonionych drogą losowania w dniu 20 lipca. Co ważne, jeśli chcemy spróbować swojego szczęścia, musimy wcześniej zalogować się przez Facebooka, konto e-mail, Instagram bądź Twitter.

W ramach nowego konkursu organizowanego przez MSI możemy zgarnąć m.in. karty graficzne GeForce GTX 1660 Ti lub GeForce GTX 1650 oraz klawiatury gamingowe.

Konkurs MSI. Weź udział i wygraj kartę graficzną

Konkurs wydaje się dość prosty, a do wygrania są całkiem interesujące nagrody, jak wydajne GPU NVIDII, które bez problemu poradzą sobie w najnowszych grach wideo. Nie jest to jedyna akcja organizowana przez MSI, bo w kolejnej za zakup wybranego komputera z serii Infinite A Aegis 3, Aegis Ti3 lub Infinite Nightblade Mi3 dostaniemy jeden z monitorów, Optix MAG241CR albo Optix G241VC. Promocja trwa do 21 lipca bądź wcześniejszego wyczerpania zapasów. Warunkiem zgarnięcia wybranego gratisu jest dokonanie zakupu w sklepie biorącym udział w promocji, w tym przypadku są to Media Expert, Media Markt oraz Redcoon. Więcej informacji znajdziecie bezpośrednio na stronie MSI z promocją.

Konkurs MSI. Weź udział i wygraj kartę graficzną Weź udział w konkursie i zostań streamerem MSI

Ponadto MSI ogłosiło konkurs, którego zwycięzca zostanie streamerem popularnego producenta. Oczywiście nie jest to wyłącznie szansa zyskania popularności wśród internetowej społeczności, ale również kontraktu gwarantującego bardzo dobry gamingowy sprzęt o wartości 15 tysięcy złotych, niezbędny do prowadzenia profesjonalnych transmisji na żywo oraz wynagrodzenie pieniężne w postaci 1000 złotych premii + 500 zł dodatkowego bonusu za live relacjonujące wydarzenia organizowane przez MSI. W tym przypadku należy nagrać trwający 2 minuty film i przesłać go w zgłoszeniu na stronie z konkursem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs MSI. Weź udział i wygraj kartę graficzną

 0