Konkurs MSI. Zostań ambasadorem kreatywności

Konkurs MSI. Zostań ambasadorem kreatywności

MSI wystartowało z konkursem kreatywności, w którym do wygrania są nagrody o łącznej puli 60 tys. złotych oraz możliwość stałej współpracy z MSI. Pierwszy etap konkursu potrwa do 18 października. Aby wziąć w nim udział należy stworzyć oryginalny projekt wyróżniający się kreatywnością, warsztatem technicznym i osobowością. Tematyka pracy jest dowolna, jednak powinna charakteryzować się unikalnym stylem oraz wyrażać osobowość twórcy. Powinna także reprezentować portfolio, styl lub charakter twórcy. Gotowe materiały należy zamieścić w dowolnym serwisie w sieci. Może być nim kanał YouTube, Vimeo, Behance czy Instagram. Ważne, aby materiał był udostępniany jako publiczny oraz oznaczony następującymi hasztagami: #WEARECREATORS #AMBASADORKREATYWNYMSI.

MSI wystartowało z konkursem kreatywności, w którym do wygrania są nagrody o łącznej puli 60 tys. złotych oraz możliwość stałej współpracy z MSI. Pierwszy etap konkursu potrwa do 18 października.

Następnie wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy zamieszczony na tej stronie. Spośród wszystkich poprawnie wypełnionych zgłoszeń specjalna komisja powołana przez MSI wybierze 8 twórców, którzy wezmą udział w drugim, finałowym etapie konkursu. Finał potrwa od 2 do 15 listopada 2020 r. W tym etapie zmagań każdy z twórców będzie poproszony o zrealizowanie krótkiego, 60-sekundowego materiału video pokazującego jego proces kreacji i tworzenia. Przygotowane materiały zostaną opublikowane na kanałach MSI. Z 8 finalistów komisja wyłoni 2 zwycięzców, którzy otrzymają nagrody główne oraz tytuł „Ambasadora Kreatywnego MSI”. Prócz tego każdy z uczestników finałowego etapu otrzyma nagrodę specjalną oraz szansę na dalszą współpracę z MSI jako „Kreator MSI”.

Główną nagrodą jest komputer MSI Creator P100A oraz monitor MSI PS341WU oraz laptop MSI Creator 15M. Sprzęty te stworzono z myślą o potrzebach twórców oraz zoptymalizowano i przetestowano do pracy na dużych plikach. Charakteryzują się wygodą pracy, wysoką jakością monitora, jak i odwzorowaniem kolorów i prędkością renderingu. Jako nagrody specjalne dla pozostałych finalistów przewidziano 6 tabletów Wacom Cintiq 16. Ten tablet charakteryzuje się nie tylko ekranem Full HD, ale także żywymi kolorami i bezbateryjnym piórkiem.

Do konkursu można złożyć kilka prac, jednak tylko jedną w danej kategorii:

  • Animacja 2D/3D
  • Fotografia
  • Grafika 2D/3D
  • Ilustracja
  • Produkcja audio
  • Video
  • Inne

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs MSI. Zostań ambasadorem kreatywności

 0