KONKURS! Wygraj komputer gamingowy lub peryferia z marką ACTINA

KONKURS! Wygraj komputer gamingowy lub peryferia z marką ACTINA

Co jakiś czas pojawiają się w sieci ciekawe konkursy, w których do wygrania są gadżety elektroniczne, ale rzadko kiedy mamy szansę wygrać pełnoprawny komputer gamingowy, a właśnie ten sprzęt możecie zgarnąć w przygotowanym przez ACTINA wydarzeniu. Nie martw się jednak, do wygrania są też inne rzeczy, jeśli nie uda ci się zgarnąć samego komputera. Warto wziąć udział!

 

 

Miejsce 1 - komputer Actina ENDORFY i pieniądze

Zapewne teraz zastanawiacie się, jakiego rodzaju komputer jest do wygrania. Otóż do zgarnięcia jest komputer nie byle jaki, bo wyposażony w najlepszy procesor do gier na platformę AM4, czyli AMD Ryzen 7 5800X3D, 16 GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności 1 TB i świetną kartę graficzną AMD Radeon RX 6750XT. Całość wyceniono na 5400 zł, więc gra jest jak najbardziej warta świeczki. Komputer umieszczono w obudowie Endorfy, a do niego dorzucono dodatkowe świadczenie pieniężne w wysokości 11,11% jego wartości.

Konkurs ACTINA

Miejsce 2-10 - Fotele, biurka, peryferia

Za zajęcie drugiego miejsca zwycięzca zgarnie fotel gamingowy TRUST GXT716 RIZZA RGB LED o wartości 980 zł oraz świadczenie pieniężne w wysokości 11,11% jego wartości.

Za zajęcie trzeciego miejsca zwycięzca otrzyma biurko gamingowe TRUST GXT1175 IMPERIUS XL o wartości 789 zł wraz z dodatkowym świadczeniem pieniężnym w wysokości 11,11% jego wartości.

4 Miejsce to słuchawki TRUST GXT498 Forta PS5, piąte klawiatura TRUST GXT 865 Asta, szóste to klawiatura TRUST GXT835 AZOR GAMING, siódme klawiatura TRUST GXT833 Thado TKL, ósme myszka TRUST GXR 108 Rava Illuminated, dziewiąte to koszulka typu t-shirt (rozmiar L) ACTINA, a dziesiąte wejściówki dla dwóch osób na 3 godziny do klubu H.4.0.S.

Jak wziąć udział w konkursie Actina?

Żeby wziąć udział w konkursie Actina należy wejść na oficjalną stronę konkursu, a następnie wypełnić kilka założeń. Wszystkie informacje są zawarte właśnie w tej witrynie. Konkurs potrwa jeszcze 12 dni, więc trzeba się sprężać!

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: KONKURS! Wygraj komputer gamingowy lub peryferia z marką ACTINA

 0