KONKURS! Wygraj monitor gamingowy, gadżety i Dead Island 2 SoLA!

KONKURS! Wygraj monitor gamingowy, gadżety i Dead Island 2 SoLA!

Kto reflektuje na świetny konkurs? Jeśli wy, to się świetnie składa, ponieważ iiyama, czyli jeden z najbardziej renomowanych producentów monitorów na rynku, taki zorganizował! Sprawdź, jak wziąć udział!

Nie ma konkursu bez nagród, więc przejdźmy od razu do rzeczy. Do zgarnięcia jest dziś gamingowy monitor iiyama G-Master G2745HSU-B1 Black Hawk, czyli model, który już dla was zdążyliśmy przetestować, tyle że w wersji z dopiskiem B, czyli z ergonomiczną podstawą. Oprócz tego wygrać możecie grę Dead Island 2: SoLA, pakiet gadżetów DI2:SoLA oraz gadżety premium marki iiyama G-Master. Poniżej znajdziecie dokładny rozkład nagród:

  • 1 miejsce: Monitor gamingowy iiyama G-Master G2745HSU-B1 Black Hawk + Dead Island 2: SoLA + pakiet gadżetów DI2

  • 2 i 3 miejsce: Gadżety premium marki iiyama G-Master

Jak wziąć udział w konkursie?

Konkurs organizowany jest na oficjalnym fanpage'u iiyamy, a uczestnik, aby wziąć udział, musi odpowiedzieć na pytanie i wypełnić dwa założenia.

Jakie trzy rzeczy zabierzesz ze sobą do świata Dead Island 2 SoLA, aby przetrwać? Pamiętaj, że jeden z nich musi być niezawodnym monitorem iiyama! Czy to będzie G-Master Red Eagle dla najszybszej akcji, czy może coś innego?

1. Wymień i uzasadnij wybór trzech elementów przetrwania w komentarzu poniżej.

2. Koniecznie uwzględnij monitor iiyama wśród swoich wyborów, podając uzasadnienie, dlaczego jest kluczowy dla przeżycia w świecie Dead Island 2 SoLA.

Regulamin konkursu iiyama znajdziecie tutaj. Sam konkurs potrwa natomiast do 30.04.2024. Powodzenia!

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: KONKURS! Wygraj monitor gamingowy, gadżety i Dead Island 2 SoLA!

 0