Konkurs z TP-link okazji dnia Babci i Dziadka

Konkurs z TP-link okazji dnia Babci i Dziadka

Dzień babci i dziadka

Już w przyszłym tygodniu swoje święto obchodzą nasze kochane Babcie oraz Dziadkowie. Oni pamiętają oraz wspierają nas cały rok, warto więc i o nich nie zapomnieć  w dniu ich święta i odwiedzić z łakociami i kwiatami. Niestety są osoby mieszkający wiele kilometrów od rodzinnego domu (studia, praca) wtedy warto zadzwonić lub porozmawiać na komunikatorze w smatrfonie lub komputerze. I tutaj właśnie wraz marką TP-Link Neffos chcemy Wam ułatwić kontakt z dziadkami i zorganizowaliśmy z tej okazji konkurs, gdzie główną nagrodą jest smartfon Neffos C9A.

 

Zadanie konkursowe

Zadanie jest bardzo proste, odpowiedz na pytanie otwarte. W tym celu poproś swoją babcię/dziadka o dokończenie zdania:

Za moich czasów ….

Odpowiedz w komentarzu pod wpisem konkursowym lub pod postem konkursowym na profilach Facebook ITHardware.pl,  TP-Link Neffos Polska. Wygrywa najzabawniejsza lub najciekawsza odpowiedź.

Opis nagrody:

Neffos C9A wyróżnia się 5,45-calowym wyświetlaczem typu full-view, zamkniętym w smukłej obudowie. Model ten wyposażono w pojemną baterię 3020 mAh, funkcję rozpoznawania twarzy, czytnik linii papilarnych i system Android 8.1 Oreo wspierany autorską nakładką NFUI 8.0. Smartfon jest bardzo lekki – waży zaledwie 145 g. Warto również podkreślić przydatne na co dzień funkcje ekranu: możliwość obsługi w rękawiczkach, wybudzanie podwójnym kliknięciem i sterowanie aplikacjami za pomocą prostych gestów. Pełnoekranowy wyświetlacz IPS o proporcjach 18:9 oraz rozdzielczości HD+ zapewnia doskonałe wrażenia wizualne podczas korzystania z multimediów. Wydłużony ekran pozwala na wygodniejsze czytanie - tekst napisany większymi czcionkami prezentuje się na nim dobrze, ułatwiając czytanie osobom o słabszym wzroku. Dziadkowie z pewnością docenią to udogodnienie.

dzień babci i dziadka

Dzięki zaawansowanym technologicznie kamerom Neffos C9A, wykonuje piękne zdjęcia, a szeroki kąt przedniego aparatu o rozdzielczości 5 MP umożliwia zrobienie selfie, które obejmie nawet dużą, wielopokoleniową rodzinę. System automatycznego ogniskowania z detekcją fazy w tylnym aparacie 13 MP pozwala na zarejestrowanie ostrych i szczegółowych fotografii. Dziadkowie nie będą, więc musieli martwić się, że ich zdjęcia wyjdą „poruszone”. C9A otrzymał czterordzeniowy procesor MediaTek MTK6739WW, 16 GB pamięci ROM i 2 GB RAM. Obsługuje dwie karty SIM w technologii Dual Standby oraz posiada trzeci slot na dodatkową kartę microSD, zwiększającej pamięć wbudowaną do 128 GB.

 

Link do testu na ITHardware.pl

 

Alternatywą dla modelu C9A jest budżetowy Neffos Y5s. Oba smartfony, Neffos C9A oraz Neffos Y5s, można kupić w atrakcyjnych cenach w poniższych sklepach:

Neffos C9A

Link do sklepu:

Neffos  Y5s

Link do sklepu:

Neffos C9A

Link do sklepu:

Neffos  Y5s

Link do sklepu:


 

Fundatorem nagród jest marka TP-Link Neffos

 

Czas trwania zabawy:

Zabawa zaczyna się dnia 14.01.2019 o godz. 17.00 i potrwa do 22.01.2019 do godz. 23.59.

Natomiast ogłoszenie wyników 14 dni roboczych od zakończenia zabawy.

Regulamin:

Zabawa zaczyna się dnia 14.01.2019 o godz. 17.00 i potrwa do 22.01.2019 do godz. 23.59.

Zabawa jest prowadzona na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

Warunkiem udziału w konkursie jest:

 1. Potwierdzeniem udziału jest udzielenie odpowiedzi i wstawione w komentarzu dyskusji pod tym artykułem oraz na profilach Facebook ITHardware.pl,  TP-Link Neffos Polska.

 2. Jury nagrodzi uczestników, których przesłane prace będą najbardziej kreatywne i będą się wykazywały pomysłowością.

 3. Zamieszkiwanie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

 4. Ukończony 18 rok życia lub zgoda prawnych opiekunów.

 5. Uczestnikiem zabawy nie mogą być pracownicy firmy sponsorującej nagrody ani organizatora oraz ich rodziny.

 6. W zabawie można wziąć udział tylko raz.

 7. Zgłoszenie i uczestnictwo w Konkursie jest nieodpłatne.

 8. Zgłoszenie nie może zawierać treści niecenzuralnych, sprzecznych z prawem, dobrymi obyczajami, naruszać praw osób trzecich, jak również nie może przedstawiać lub opisywać sytuacji lub zdarzeń, które mogą powodować zagrożenie dla zdrowia lub życia ludzi lub zwierząt.

 9. Każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko raz w trakcie jego trwania.

 10. Wyniki zostaną ogłoszone w ciągu 14 dni roboczych od daty jego zakończenia.

 11. Zwycięzca, ma obowiązek w ciągu 24 godzin po ogłoszeniu wyników przesłać na wskazany przez organizatora adres e-mail niezbędne dane do realizacji wysyłki nagród. W przypadku niewywiązania się z tego obowiązku, w ciągu 7 dni organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia tej nagrody z obrotu bez ponownego jej przekazania innemu uczestnikowi.

 12. Nagrody nie podlegają wymianie na inne, a w szczególności na ich ekwiwalent pieniężny.

 13. Wysyłka nagród odbędzie się w terminie do 14 dni roboczych od dostarczenia danych adresowych zwycięzcy do organizatora nagród w zabawie.

 14. Zabawa nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych.

 15. Organizatorem konkursu jest portal ITHardware.pl, a fundatorem nagrody głównej jest TP-Link Neffos.

 16. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu podczas trwania zabawy bez powiadomienia uczestników.

 17. Organizator zabawy pokrywa wszystkie należności z tytułu przeprowadzenia zabawy, rozliczenia z M.F. i dostarczenia nagród.

 18. Udział w zabawie oznacza zaakceptowanie zapisu, że na podstawie art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204 z późn. zm.), wyraża zgodę na otrzymywanie od Hardware Storm Piotr Kała, z siedzibą w Zdzieszowicach, przy ul. Góry Św. Anny 3, informacji handlowych drogą elektroniczną.

 19. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, poprawienia, usunięcia.

 20. Udział w zabawie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konkurs z TP-link okazji dnia Babci i Dziadka

 0