KONKURS! Zgarnij peryferia gamingowe z okazji 12. rocznicy Genesis

KONKURS! Zgarnij peryferia gamingowe z okazji 12. rocznicy Genesis

Wiemy już, że Genesis skończył 12 lat. Z tej też okazji na rynek wypuścił właśnie świetnie wycenioną klawiaturę dla graczy Thor 404 TKL, którą mieliśmy okazję już dla was przetestować, ale dziś nie o tym, bo właśnie z tej okazji znany producent zorganizował konkurs, w którym do wygrania są peryferia dla graczy. Co trzeba zrobić, by wygrać?

Do zgarnięcia są trzy rzeczy. Wszystkie rzecz jasna dotyczą tematyki gamingu, a chodzi dokładnie o fotel, klawiaturę oraz myszkę. Za zajęcie pierwszego miejsca użytkownik otrzyma fotel Genesis Nitro 550 G2, za zajęcie drugiego klawiaturę Genesis Thor 404 TKL (dowolna dostępna wersja przełączników i koloru klawiatury), a za trzeciego - mysz gamingową Genesis Xenon 800.

 

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Jak już wiemy, do wygrania jest ciekawy sprzęt, ale co trzeba zrobić, aby móc zgarnąć jeden z nich? Przede wszystkim odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe. 

„Jak mogłaby wyglądać impreza urodzinowa Genesis? W jaki sposób byś ją zorganizował, kogo byś na nią zaprosił i co by się na niej działo?"

Wygrywają najbardziej kreatywne komentarze.

Świętujemy aż do niedzieli 29 października. Regulamin naszego konkursu oraz potrzebne informacje znajdziesz na naszych fanpage'u -  TUTAJ. Życzymy powodzenia!

 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: KONKURS! Zgarnij peryferia gamingowe z okazji 12. rocznicy Genesis

 0