Konsola PlayStation 4 Neo zostanie pokazana we wrześniu?

Konsola PlayStation 4 Neo zostanie pokazana we wrześniu?

Sony nie ujawniło jeszcze wszystkich danych na temat zapowiedzianej konsoli Playstation 4 Neo, ale wygląda na to, że zainteresowani nie będą musieli długo czekać. Wiele osób spekulowało, że konsola zostanie ujawniona podczas Tokyo Game Show, jednak wszystko wskazuje na to, że japoński koncern ma inne plany.

Czyżby Sony szykowało PS4 Neo na wrzesień?

Według francuskiego serwisu GameBlog, Sony planuje specjalne wydarzenie, które odbędzie się 7 września w Nowym Jorku. Impreza ma na celu przedstawienie "czegoś wielkiego". Skąd domysły, że chodzi o nową konsolę? Na wspomnianym wcześniej TGS-ie, Nintendo mogłoby skraść flesze prezentacją długo oczekiwanej konsoli NX, co niejako wymusza przeniesienie demonstracji sprzętu na inny termin. Dodatkowo należy brać pod uwagę fakt, że pierwotne PlayStation 4 zostało zaprezentowane właśnie podczas konferencji w Nowym Jorku. Zatem miejsce planowanego przez Sony wydarzenia nie jest przypadkowe.

Na ten moment, na temat samego PS4 Neo wiemy niewiele. Specyfikację techniczną ujawnił wyciek dokumentów, który miał miejsce ponad miesiąc temu. Nie znamy jednak wyglądu urządzenia. Nowa konsola Japończyków ma przynieść obsługę rozdzielczości Ultra HD 4K, bardziej stabilny frame rate w grach i dodatkowe opcje graficzne. Kompatybilne gry mają pojawić się już w październiku bieżącego roku. Oczywiście jak to zwykle bywa ze wszelkimi plotkami, należy na te rewelacje patrzeć z przymrużeniem oka. Sony oficjalnie nie podało żadnych informacji. Poza stwierdzeniem, że wzmocniony model PS4 faktycznie powstaje.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Konsola PlayStation 4 Neo zostanie pokazana we wrześniu?

 0