Kontroler Razer Kishi V2 zamieni smartfona z Androidem w konsolę do gier

Kontroler Razer Kishi V2 zamieni smartfona z Androidem w konsolę do gier

Razer wprowadził nową i ulepszoną wersję kontrolera mobilnego Kishi, który ulepszono względem oryginału i zadbano o bardziej elegancki wygląd. Kishi V2 jest dostępny tylko na telefony z Androidem, jednak Razer mówi, że planuje wypuścić wersję na urządzenia iPhone jeszcze tej jesieni.

Podobnie jak w przypadku pierwszej iteracji, Kishi V2 to w zasadzie para kontrolerów, które obejmują lewą i prawą stronę  smartfona (trzymanego w poziomie), co razem tworzy przenośną konsolę w stylu Nintendo Switch. "Oryginalny Razer Kishi otworzył drzwi dla nowej kategorii kontrolerów o jakości konsolowej dla rynku gier mobilnych i jesteśmy podekscytowani, że Kishi V2 popycha to doświadczenie w każdy możliwy sposób" – powiedział Richard Hashim, szef działu mobilnego i konsolowego w Razer. "Dzięki najnowocześniejszej technologii, którą umieściliśmy w Kishi V2, gracze mogą teraz cieszyć się tym samym wyglądem i stylem, co ich ulubione gry na konsole i komputery, gdziekolwiek się znajdują".

Kishi V2 to ulepszona wersja kontrolera do gier dla smartfonów. Urządzenie (póki co) jest dostępne tylko na Androida.

Razer Kishi v2

Razer twierdzi, że projekt Kishi V2 jest w rzeczywistości inspirowany kontrolerami konsolowymi Wolverine V2. Choć to bardzo różne produkty, Kishi V2 wykorzystuje te same przyciski z całkowicie nowymi mikroprzełącznikami zamiast miękkich membran. W najnowszej wersji dostępny jest również nowy przycisk Udostępnij, aby ułatwić graczom robienie zdjęć lub filmów, a następnie udostępnianie ich obserwującym i znajomym (choć działa tylko z aplikacją Razer Nexus). Ponadto gracze znajdą obok triggerów parę wielofunkcyjnych przycisków, które są zasadniczo konfigurowalnymi kontrolerami makr. Mamy tu również dwa klikalne analogowe drążki, mechaniczny D-pad, cztery X,A,B,Y, dwa triggery (L2/R2), dwa bumpery (L1/R1), przycisk menu i przycisk opcji.

Razer  przeprojektował projekt, aby zwiększyć stabilność i oferował większą uniwersalność wobec smartfonów. Według Razera jest też wygodniejszy niż pierwsza wersja. Urządzenie łączy się przez USB-C i obsługuje ładowanie przelotowe USB-C. Niestety, nie ma wejścia audio do podłączenia słuchawek. Razer Kishi V2 na Androida jest już dostępny za 99,99 USD.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kontroler Razer Kishi V2 zamieni smartfona z Androidem w konsolę do gier

 0