Koszulka Balenciagi z logo PlayStation 5 droższa niż... PlayStation 5

Koszulka Balenciagi z logo PlayStation 5 droższa niż... PlayStation 5

Witajcie w świecie luksusowej mody. Jeśli chcielibyście nosić koszulkę z logo PlayStation 5, a przy okazji pochwalić się znaczkiem markowego producenta odzieży, Balenciaga wprowadziła do sklepów koszulkę dla was. Jej cena to - bagatela - 675 dolarów. Czyli, licząc po obecnym kursie (3,69 zł za 1 dolara), 2490 złotych. Więcej niż wynosi sugerowana cena PlayStation 5 (tak, wiemy, że w obecnej sytuacji rynkowej nie sposób dostać "gołą" konsolę za tę kwotę). Ale jeśli myślicie już o tym, jak ubrać się tej jesieni, albo wybieracie się do zimniejszych krajów niż Polska, zamiast t-shirta możecie kupić bluzę z kapturem. W tym przypadku musicie jednak przygotować się na wydatek 875 dolarów, czyli niespełna 3230 zł (w tej cenie można już kupić PlayStation 5 z szeregiem całkiem niezłych dodatków).

Dom mody Balenciaga stworzył koszulkę oraz bluzę z kapturem z logo PlayStation 5. Cena tej pierwszej wynosi 675 dolarów, a drugiej - 875 dolarów.

Koszulka Balenciagi z logo PlayStation 5 występuje w dwóch kolorach: czarnym oraz czerwonym. Poza znakiem handlowym konsoli na tylnej stronie t-shirtu znajdziecie dość dobrze widoczny napis "Balenciaga" (standardowa praktyka w świecie wielkiej mody). W dolnej części nadruku znalazły się jeszcze charakterystyczne znaczki znane z przycisków DualShocka oraz napis: "nov 2020 collection", nawiązujący do listopadowej premiery PlayStation 5. Koszulka została wykonana w stu procentach z bawełny. Bluza cechuje się podobnym wzornictwem i także została wykonana w całości z bawełny.

Balenciaga to hiszpański producent odzieży, który rozpoczął swoją działalność przeszło sto lat temu. Pierwszy butik Cristobal Balenciaga założył w 1919 roku, w San Sebastian. Na początku obecnego stulecia dom mody przejęła francuska grupa Kering, będąca właścicielem takich marek, jak Yves Saint Laurent, Gucci czy Alexander McQueen. W 2018 Balenciagę ogłoszono najszybciej rozwijającą się spośród nich. Koszulka z logo PlayStation 5 to nie pierwszy romans hiszpańskiego domu mody z wirtualną rozrywką. Przypomnijmy, że kolekcję jesień zima 2020-2021 producent przedstawił w formie... gry wideo Afterworld: The Age of Tomorrow.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Koszulka Balenciagi z logo PlayStation 5 droższa niż... PlayStation 5

 0