Kot docenił streamera i zwymiotował mu do komputera podczas rozgrywki

Kot docenił streamera i zwymiotował mu do komputera podczas rozgrywki

Jeśli chcecie być profesjonalnymi streamerami, musicie mieć świadomość, że może to być bardzo ciężka praca, pełna niespodziewanych wyzwań pojawiających się w najmniej oczekiwanych momentach. Pilnowanie harmonogramów, dbanie o statystyki oglądalności, interakcja z widzami, zapewnienie dobrego humoru i posiadanie sprawnego PC - to zaledwie kilka z elementów, z jakimi nieustannie zmagają się osoby prowadzące transmisje na żywo. Jak dotąd jednak nikt na liście problemów nie wymieniał, konieczności dbania o kota, który może się pochorować do tego stopnia, że zniszczy cały komputer. Tyle że właśnie pojawiła się taka osoba.

Dotąd nie wiadomo, czy kot był naprawdę chory, czy była to reakcja na zajęcie jego właściciela ;)

Streamer JadedBlue  gra w kilka gier i zgromadził sporą liczbę obserwatorów, ponadto jest właścicielem kota o imieniu Kelsier. Podczas transmitowania rozgrywki z Escape From Tarkov, JadedBlue usłyszał serię dziwnych odgłosów wydawanych przez zwierzę, które najprawdopodobniej przebywało na ciepłej obudowie komputera. JadedBlue próbował uspokoić kota, jednak po chwili obserwatorzy usłyszeli dość nietypowy odgłos dobywający się z trzewi kota, a streamer rzucił się by ratować komputer / kota (niepotrzebne skreślić ;) Jak widać na nagraniu, w chwili gdy to się stało, przekaz się urwał. 

Streamer wyjaśnił po czasie, że jego kot się tak rozchorował, że zniszczył mu nie tylko transmisję, ale i cały komputer. Kelser zwymiotował bezpośrednio do komputera. Jak napisał JadedBlue na Twitterze "większość komputera jest usmażona! Jedynymi częściami, które można było uratować, były zasilacz, dysk SSD i dysk twardy oraz obudowa", ale z pewnością wymagały intensywnego czyszczenia. Osobom, które mogły się przejąć losem kota, śpieszymy wyjaśnić, że przeszedł operację i jest zdrów. Co zaś tyczy się komputera, to urządzono zrzutkę pieniędzy i odbudowano sprzęt dla streamera, a w sieci szybko pojawiło się nowe określenie - bomba "Cat-Vomit" ;)

To nie jedyne przypadki, gdy koty niszczą nagrania. Przekonała się o tym pewna Koreanka, której kot wywołał pożar, czy znany streamer  Felix ‘xQc’ Lengyel, którego kot postanowił pospacerować po mikserze audio.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kot docenił streamera i zwymiotował mu do komputera podczas rozgrywki

 0