Kratos z God of War trafił do Fortnite’a

Kratos z God of War trafił do Fortnite’a

Chociaż Fortnite może i nie jest najbardziej szanowaną grą na świecie, to dyskusja na temat jej popularności nie ma chyba większego sensu. Wszyscy doskonale wiemy, że chociaż zainteresowanie produkcją Epic Games trochę spadło przez ostatnie miesiące, to wciąż jest to jedna z najpopularniejszych gier na świecie, która przynosi twórcom ogromne zyski. Twierdzenie, że Fortnite umiera, jest bardzo na wyrost i sam daleki jestem od takich deklaracji. A skoro popularność produkcji jest duża, to nic dziwnego, że w Fortnite pojawia się wiele postaci z innych uniwersów. W grze byli już dostępni bohaterowie Marvela z samym Thanosem i Rękawicą Nieskończoności, Batman, a nawet postacie z Gwiezdnych Wojen. Teraz przyszła kolej na następnego bohatera, tym razem z zupełnie innej gry i to ekskluzywnej dla konsol PlayStation. Tak, chodzi o samego Boga Wojny, czyli Kratosa z God of War.

Kratos z God of War trafił do gry Fortnite.

Co prawda informacja nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Epic Games, ale na oficjalnym koncie PlayStation na Twitterze pojawiło się wideo, które dość jednoznacznie zapowiada obecność Kratosa w Fortnite. Jakby tego było mało, skin Boga Wojny można obejrzeć już w sklepie PlayStation Store, więc tak naprawdę Epic Games nie ma już czego zapowiadać. Wszystko stało się faktem. Wygląd w Fortnite bazuje na ostatniej odsłonie serii God of War, która została w 2018 roku wydana na PlayStation 4 i zebrała całe mnóstwo branżowych nagród. Na ten moment nie wiemy jedynie, kiedy skin będzie dostępny w grze z gatunku Battle Royale. Tajemnicą pozostaje również obecność topora Kratosa, czyli Lewiatana. Możliwe, że zamiast tego będzie się on posługiwał Ostrzami Chaosu, znanymi z poprzednich części God of War.

Kratos - God of War

Nie zostało to jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale możemy przypuszczać, że skin Kratosa będzie dostępny tylko i wyłącznie na konsoli PlayStation. Sony bardzo mocno dba o to, aby ich ekskluzywne marki dostępne było tylko na ich platformach. Z podobną sytuacją mieliśmy do czynienia w grze Marvel’s Avengers, gdzie tylko na PlayStation można grać Spider-Manem. Nie spodobało się to wielu graczom, ale takie są realia i nic nie możemy z tym zrobić. Kto wie, może w przyszłości Microsoft zdecyduje się na podobny krok i na Xboxie pojawią się skiny z Master Chiefem lub Marcusem Fenixem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kratos z God of War trafił do Fortnite’a

 0