Kruger&Matz prezentuje gamingową klawiaturę Warrior GK-100

Kruger&Matz prezentuje gamingową klawiaturę Warrior GK-100

Kruger&Matz już od dłuższego czasu intensywnie działa w branży gamingu, oferując fanom wirtualnej rozrywki nie tylko dedykowane klawiatury czy myszki, ale także podkładki, a nawet fotele gamingowe. Teraz marka Warrior wzbogaciła się o usprawnioną mechaniczną klawiaturę Kruger&Matz Warrior GK-100. Prezentowany model posiada dokładnie 104 przyciski, które w ocenie producenta gwarantują nie tylko komfort podczas najbardziej wymagających bitew, ale także posiadają bardziej uniwersalny charakter. W urządzeniu zastosowano technologię anti-ghosting, która sprawia, że klawiatura nie zablokuje się nawet przy wciśnięciu kilku przycisków jednocześnie.

Warrior GK-100 to gamingowa klawiatura, która w ocenie producenta wyróżnia się nie tylko możliwościami, ale także stylem.

Kruger&Matz prezentuje gamingową klawiaturę Warrior GK-100

W celu zachowania odpowiedniej jakości oraz trwałości klawiatury, producent wyposażył Warrior GK-100 w wymienne przełączniki klawiaturowe typu Kailh Brown. Ich konstrukcja sprawia, że wymagają one mniejszej siły nacisku, a tym samym nie wydają charakterystycznego dźwięku. Oferują zatem doskonały kompromis między komfortowym graniem a codziennym domowym lub biurowym użytkowaniem klawiatury. Ponadto obudowę sprzętu wykonano z czarnego aluminium, dzięki czemu urządzenie jest nie tylko wytrzymałe, ale także stylowe. Wygodna podpórka sprawia, że nawet wielogodzinny gamingowy maraton nie będzie żadnym wyzwaniem. Nadgarstki gracza ułożone są pod odpowiednim kątem, zapewniając maksymalny komfort podczas gry.

Samą podpórkę możemy w łatwy sposób odpiąć i złożyć. Klawiatury gamingowe charakteryzują się również stylowym podświetleniem klawiszy i nie inaczej jest w przypadku Warrior GK-100, który oprócz posiadania pięciu trybów podświetlenia, daje też możliwość przypisywania podświetlenia klawiszy według własnego uznania. Gracz może zdefiniować, które klawisze będą mu potrzebne podczas gry i podświetlić tylko te wybrane. Klawiatura GK-100 dostępna jest w rekomendowanej cenie 269 złotych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kruger&Matz prezentuje gamingową klawiaturę Warrior GK-100

 0