Kultowa Motorola RAZR powróci ze składanym ekranem

Kultowa Motorola RAZR powróci ze składanym ekranem

Jeden z najpopularniejszych telefonów komórkowych w całej historii tych urządzeń, to Motorola RAZR, która na przestrzeni 2 lat od 2004 do 2006 roku sprzedała się w ilości 50 milionów egzemplarzy. Każdy chciał mieć ten telefon i być może szał na RAZR znów powróci.

Pierwsza Motorola RAZR to był prawdziwy hit, którego świetną sprzedaż powstrzymało dopiero pojawienie się pierwszych smartfonów z iPhone'em na czele, co zmieniło sposób postrzegania tych urządzeń i ludzie woleli przejść na bardziej zaawansowane rozwiązania. Pojawienie się inteligentnych telefonów było zwiastunem końca RAZR. Widzimy jednak ostatnio wskrzeszanie dawnych modeli, a twórcy chcą przyciągnąć swoich klientów, odwołując się do ich sentymentów. Przykładem takiego działania jest pojawienie się Nokii 8110 na targach MWC i to własnie było bodźcem odpytania CEO Lenovo o plany wskrzeszenia dawnego hitu Motoroli. Yang Yuanqing, CEO Lenovo zapytany wprost o możliwość powrotu Motoroli RAZR odpowiedział nieco wymijająco, jednak praktycznie potwierdził prace nad RAZR.

Czy wskrzeszanie dawnych modeli to dobry pomysł, czy jedynie żerowanie na sentymentach?

"Wraz z nową technologią, zwłaszcza elastycznymi ekranami, myślę, że będziecie widzieć coraz więcej innowacji w projektach naszych smartfonów. Także mam nadzieję, że to co własnie opisaliście (Motorolę RAZR) będzie wyprodukowane bądź zrealizowane bardzo szybko" - powiedział Yang YuanqingW maju 2016 roku Motorola opublikowała nostalgiczny materiał przypominający RAZR. Film ukazuje typowe liceum w 2005 roku gdy RAZR podbijało świat. Już wtedy pojawiły się pogłoski i możliwości wskrzeszenia modelu RAZR, jednakże kilka dni później Motorola stanowczo ukruciła te pogłoski, jednocześnie prezentują model Moto Z. Wraz z nadejściem mody na odświeżanie dawnych modeli w nowych sztach i z nową technoolgią, jest niemal pewne, że RAZR już wkrótce zostanie ujawnione i to najprawdopodobniej ze składanym ekranem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kultowa Motorola RAZR powróci ze składanym ekranem

 0