Kupując sprzęt NVIDIA RTX Studio otrzymamy abonament Adobe Creative Cloud

Kupując sprzęt NVIDIA RTX Studio otrzymamy abonament Adobe Creative Cloud

NVIDIA wystartowała z promocją, w ramach której nabywcy wybranych laptopów reprezentujących klasę RTX Studio dostaną bezpłatnie trwające 3 miesiące członkostwo w usłudze Adobe Creative Cloud. Wśród laptopów biorących udział w promocji znajdują się produkty takich firm jak Acer, ASUS, Dell, Gigabyte, Lenovo, HP, MSI i Razer. Sama akcja przeprowadzana jest z partnerami x-kom oraz RTV EURO AGD. Jak odebrać darmowy abonament? Po zakupie wybranego produktu w biorącym udział w promocji sklepie należy sprawdzić czy na pocztę elektroniczą nie dotarł specjalny kod, a następnie trzeba pobrać oprogramowanie GeForce Experience i wprowadzić w odpowiednim miejscu otrzymany wcześniej kod. Więcej informacji w tym zakresie uzyskamy bezpośrednio na tej stronie.

W ramach promocji kupując wybrane urządzenie klasy RTX Studio otrzymamy bezpłatnie trwające 3 miesiące członkostwo w usłudze Adobe Creative Cloud.

Kupując sprzęt NVIDIA RTX Studio otrzymamy abonament Adobe Creative Cloud

Jeśli chodzi o przykładowe urządzenia objęte akcją to warto wymienić, chociażby laptopa Dell Inspiron G5 5590-1510 15,6 z procesorem Intel Core i7 9 gen. 9750H z taktowaniem na poziomie 2,6-4,5 GHz, kartą graficzną NVIDIA GeForce 2060 + zintegrowaną Intel UHD Graphics 630, 16 GB pamięcią RAM, jak również dyskiem o pojemności 1 TB. W tym przypadku za urządzenie zapłacimy w sklepie RTV Euro AGD 6249 złotych. Do tańszych propozycji zalicza się ASUS TUF Gaming FX505DV-AL014T 15,6" wyposażony w układ AMD Ryzen 7 3750H, GeForce 2060, 16 GB RAM i dysk SSD 512 GB. Jego cenę ustalono na 4999 złotych.

Usługa Adobe Creative Cloud zapewnia artystom specjalizującym się w fotografii, projektowaniu graficznym, edycji wideo i animacji 3D zestaw ponad 30 aplikacji i narzędzi niezbędnych do realizacji ich twórczych wizji. Laptopy i komputery stacjonarne NVIDIA RTX Studio, w połączeniu z technikami akcelerowanymi przez GPU i wyjątkowymi sterownikami Studio, znacznie zwiększają wydajność i stabilność kluczowych aplikacji firmy Adobe. Trzymiesięczna oferta o wartości 1174,74 zł kierowana jest zarówno do nowych, jak i aktualnych użytkowników usługi Adobe Creative Cloud.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Kupując sprzęt NVIDIA RTX Studio otrzymamy abonament Adobe Creative Cloud

 0