Lady Gaga ma pojawić się w Cyberpunk 2077. Datę premiery poznamy na E3

Lady Gaga ma pojawić się w Cyberpunk 2077. Datę premiery poznamy na E3

Według najnowszych informacji, w Cyberpunk 2077 ma pojawić się dość niespodziewany gość, którym jest... Lady Gaga. Zdobywczyni nagród Grammy i Oscara widziana była w warszawskim studio CD Projekt Red, a francuskie źródła donoszą, że artystka ma być zaangażowana w tworzenie Cyberpunk 2077. Póki co wszelkie doniesienia są nieoficjalne, sugeruje się jednak, że Lady Gaga brała udział w sesji przechwytywania ruchu oraz podkładania głosu do gry. Te same źródła utrzymują również, że zaangażowanie Gagi w projekt zostanie oficjalnie ujawnione podczas targów E3 2019, jednocześnie zostanie podana wyczekiwana przez fanów data premiery nowego dzieła Red'ów.

Udział osób pokroju Lady Gaga w produkcji tej rangi nie jest wielkim zaskoczeniem, będzie za to z pewnością mocno wykorzystywany przez marketing, zwłaszcza w kontekście ostatnich sukcesów piosenkarki.

Pogłoski te nie są pierwszą informacją dotyczącą współpracy piosenkarki z CD Projekt Red. W ubiegłym roku z oficjalnego konta Cyberpunk 2077 na Twitterze odpowiedziano na stary wpis Lady Gagi, który opublikowany był w 2012 roku. Wpis zawierał bezwartościowy wpis, który jednak został przez CD Projekt żartobliwie potraktowany jako kod, mający sens dopiero w kontekście futurystycznej produkcji. Oczywiście to wszystko nie jest żadnym dowodem na udział piosenkarki w produkcji twórców gry Wiedźmin, jednak patrząc na niektóre sceniczne stroje Gagi, zdaje się ona być idealną kandydatką do obsadzenia w tej futurystycznej grze ;) .

Jest niezliczona ilość możliwości udziały Lady Gagi w grze. W zapowiedziach widzieliśmy pokrytą lśniącym metalem kobietę, ale równie dobrze może wcielić się ona w nic nie znaczącą piosenkarkę, śpiewającą w którymś z barów, albo niegrywalną postać wręczającą graczowi kolejne zadanie. Najprawdopodobniej własnie będzie to rola dość niewielka, bo według plotek piosenkarka wzięła udział zaledwie w kilku sesjach w studiu CDPR, co uniemożliwia obsadzenie jej w roli bardziej istotnej postaci. Udział osób pokroju Lady Gaga w produkcji tej rangi nie jest wielkim zaskoczeniem, będzie za to z pewnością mocno wykorzystywany przez marketing, zwłaszcza w kontekście ostatnich sukcesów piosenkarki.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Lady Gaga ma pojawić się w Cyberpunk 2077. Datę premiery poznamy na E3

 0