Laptop Acer Aspire 1 trafi do oferty sieci sklepów Biedronka

Laptop Acer Aspire 1 trafi do oferty sieci sklepów Biedronka

Biedronka postanowiła zrobić ukłon w stronę osób szukających mobilnego rozwiązania sprawdzającego się np. w trakcie podróży i zaoferować model notebooka Acer Aspire 1.

Już od przyszłego tygodnia, a dokładniej 19 lipca do oferty popularnej sieci supermarketów Biedronka trafi całkiem interesująca propozycja laptopa Acer Aspire 1. Jego cena wyniesie 899 złotych. Notebook teoretycznie zniknie ze sklepu 1 sierpnia, więc jest to okazja z cyklu last minute. Oczywiście za taką sumę pieniędzy nie powinniśmy oczekiwać pełnoprawnego komputera gamingowego, czy supermocnego sprzętu multimedialnego (jest to produkt skierowany głównie dla dzieci do szkoły lub osób będących często podróżujących). W tym przypadku otrzymamy 14-calowe urządzenie o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, wyposażone w procesor Intel Celeron N3350, który wspomaga dokładnie 4 GB pamięci RAM. Nie odpalimy więc na nim wymagających gier wideo, gdyż urządzenie korzysta z układu Intel HD Graphics.

Model Acer Aspire 1 trafi do oferty Biedronki już 19 lipca, a jego sprzedaż powinna zakończyć się 1 sierpnia. 14-calowe urządzenie zostało wycenione na 899 złotych. 

Laptop Acer Aspire 1 trafi do oferty sieci sklepów Biedronka

Zdaje się największą piętę achillesową stanowi miejsce przeznaczone na dane, ponieważ w tym przypadku wynosi jedynie skromne 64 GB typu pamięci eMMC (na szczęście istnieje opcja rozszerzenia tej ilości poprzez karty microSD). Największym plusem, który z pewnością docenią osoby mobilne, to czas pracy na baterii. Acer informuje tutaj bowiem o 9 godzinach działania. Acera Aspire 1 znajdziecie na oficjalnej stronie sklepu. Warto nadmienić, iż nie jest to pierwsza tego typu oferta skierowana do fanów hardware, a Biedronka organizuje także inne promocje związane z grami, czy ostatnio nawet filmami. Jak się okazuje zaproponowali oni zestawy płyt DVD z wieloma interesującymi kinowymi pozycjami po 9,99 oraz 19,99 złotych. Choć zabrakło jakiś konkretnych hitów, to z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Specyfikacja techniczna:

  • Procesor: Intel Celeron N3350,
  • Pamięć operacyjna: RAM 4 GB (DDR3 o niskim poborze energii),
  • Pamięć masowa: 64 GB pamięci eMMC (możliwość rozszerzenia kartami SD),
  • Ekran: 14” HD (1366 x 768),
  • Karta graficzna: Intel HD Graphics,
  • Złącza: USB 3.0, USB 2.0 (x2), HDMI, LAN (RJ-45), słuchawkowe (z mikrofonem),
  • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi b/g/n/ac, Bluetooth,
  • Akumulator: litowo-jonowy 4810 mAh (czas pracy do 9 godzin).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Laptop Acer Aspire 1 trafi do oferty sieci sklepów Biedronka

 0