Laptop w takiej promocji, że szok! 6 rdzeni i 16 GB RAM!

Laptop w takiej promocji, że szok! 6 rdzeni i 16 GB RAM!

Ci, którzy śledzą nasze comiesięczne zestawienia (czyli polecane laptopy) wiedzą, że naprawdę trudno jest kupić dobry model w cenie poniżej 2000 zł. Dziś to się jednak zmieniło, bo za zaledwie 1699 zł można nabyć świetnego notebooka do codziennego użytku!

Laptop do domu powinien być przede wszystkim wyborem opłacalnym. Jeśli sprzęt nie ma służyć do gier lub być typowym przedstawicielem segmentu premium, w zupełności wystarczy podstawowy model. Nada się świetnie do przeglądania sieci, pracy z tekstem, mediów społecznościowych i komunikacji. Problemem urządzeń kosztujących grubo poniżej 2000 zł jest fakt, że przeceniony sprzęt to w większości leżaki magazynowe, wyposażone w starsze podzespoły, ale nie tym razem, bo mamy dla was laptop, który oferuje świetne parametry!

 

 

Laptop do domu za 1699 zł? Proszę bardzo

Laptop ASUS w promocji

I to nie jest żaden bubel, tylko wyposażony w 6-rdzeniowy procesor AMD Ryzen 5 5500U laptop z dyskiem SSD PCIe 3.0 NVMe o pojemności 512 GB i aż 16 GB pamięci RAM z możliwością rozbudowy do 24 GB. Za taką specyfikację jeszcze nie tak dawno temu producenci żądali grubo powyżej 2500 zł.

To jeszcze nie wszystko. ASUS M515UA to również 15,6-calowa matryca IPS o szerokich kątach widzenia i rozdzielczości Full HD. Zaoferuje zatem ostry jak brzytwa obraz, a do tego nie będziesz musiał siedzieć centralnie na wprost, tak jak w przypadku laptopów z przestarzałą matrycą TN, przy których każde odchylenie powoduje wyraźne przekłamania.

Laptop wyposażony został w moduł Wi-Fi 5 i Bluetooth 4.1. Na jego pokładzie znajdziemy również dwa porty USB 2.0, jeden port USB 3.2 Gen 1, pełnoprawny port HDMI 1.4, USB-C oraz uwaga... czytnik linii papilarnych. To świetny sposób na zabezpieczenie swojego laptopa.

Laptop w cenie 1699 zł nie posiada jednak zainstalowanego systemu operacyjnego. Można go rzecz jasna zainstalować we własnym zakresie (zobacz, jak zainstalować Windows 11) lub zaznaczyć opcję w sklepie i dopłacić 550 zł. Wybór należy do ciebie. Trzeba tylko się spieszyć, bo liczba sztuk jest ograniczona!

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Laptop w takiej promocji, że szok! 6 rdzeni i 16 GB RAM!

 0