Laptopy gamingowe w promocji! Trzeba się spieszyć

Laptopy gamingowe w promocji! Trzeba się spieszyć

Laptop gamingowy nie musi być wcale drogi, co zresztą wielokrotnie w ostatnich miesiącach udowadnialiśmy, na przykład za pomocą polecanych laptopów. Ostatnie miesiące to pasmo niekończących się obniżek, a dziś otrzymaliśmy informacje o dodatkowej promocji!

Promocją objęte zostały poszczególne modele gamingowy laptopów marki Gigabyte, które znajdziecie w popularnym sklepie x-kom. Żeby skorzystać z takiej promocji, musicie oczywiście skorzystać ze specyficznego kodu gigabyte-promo. Jakie konkretnie modele zostały przecenione?

Wypasiony AORUS z RTX 4060 za 4589 zł

Aorus
 

4589 zł. Tyle przyjdzie Wam zapłacić za AORUSA 9KF, który wyposażony został w procesor Intel Core i5-12500H, 16 GB pamięci RAM DDR4-3200, dysk SSD PCIe NVMe o pojemności 512 GB oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 z maksymalnym TGP rzędu 105 W. Czym wyróżnia się na tle innych modeli? Cóż, na pewno zastosowaną, 17,3-calową matrycą o rozdzielczości Full HD i odświeżaniu aż 360 Hz, modułem Wi-Fi 6E czy podświetlaną klawiaturą. Nie zabrakło tu nowoczesnej łączności w postaci dwóch portów USB 3.2 Gen 2, jednego portu USB-C, HDMI 2.1, mini DisplayPort czy RJ-45 LAN, choć ten w wersji 1 Gb/s.

A może RTX 4060 za 3639 zł?

Zdecydowanie tańszym modelem jest Gigabyte G5 KF, który również oferuje procesor Intel Core i5-12500H, 16 GB pamięci RAM, dysk SSD PCIe NVMe o pojemności 512 GB oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 4060 o maksymalnym TGP rzędu 75 W. Oszczędności w porównaniu do sprzętu opisywanego wcześniej obejmują nieco mniej zaawansowaną matrycę 15,6" o rozdzielczości Full HD i częstotliwości odświeżania 144 Hz, układu chłodzenia i łączności. Pomimo obecności modułu Wi-Fi 6E i karty sieciowej 1 Gbps, do dyspozycji otrzymamy "jedynie" pojedynczy port USB 3.2 Gen 1, dwa porty USB-C, jeden port USB 2.0 oraz HDMI, mini DisplayPort i czytnik kart pamięci microSD. Tak czy owak, takiej ceny, tj. 3639 zł z kodem gigabyte-promo jeszcze nie widzieliśmy.

Laptopy gamingowe Gigabyte w promocji

To oczywiście nie wszystkie modele, jakie znalazły się w promocji. Pełną listę urządzeń w obniżonych cenach znajdziesz na głównej stronie wydarzenia, w sklepie x-kom - Tutaj.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Laptopy gamingowe w promocji! Trzeba się spieszyć

 0