Layers of Fear zaprezentowany na nowym materiale

Layers of Fear zaprezentowany na nowym materiale

Bloober Team opublikował kolejny materiał z nowego Layers of Fear ukazujący rozgrywkę i to, czego powinniśmy oczekiwać po grze. Jak na razie fani horrorów nie powinni się obawiać, bowiem nadchodzi solidna produkcja.

Bloober Team udostępnił trwający 11 minut gameplay z Layers of Fear łączącego w sobie historie dwóch poprzednich części, a także uzupełniającego wszystko o nowe wątki. Choć pokierujemy poczynaniami zarówno Malarza z części pierwszej, jak i Aktora z epizodu drugiego do trójki zawita nowa bohaterka, Pisarka, którą obserwujemy na materiale. Bohaterka eksploruje mroczną i mrożącą krew w żyłach lokację, co przypadnie do gustu fanom horrorów. Nie zabraknie straszaków czy innych charakterystycznych dla marki i całego gatunku elementów. Nowa miejscówka pozwoli odkryć sekrety scalające wymienione postacie.

Bloober Team zaprezentował nowego Layers of Fear na 11-minutowym materiale.

„Jako Pisarka wejdź do samotnej i upiornej latarni morskiej — nowo wprowadzonej lokacji — i odkryj nieopowiedzianą historię, która łączy ze sobą wszystkie postacie i wydarzenia. Odkrywaj sekrety, rozwiązuj zagadki i staw czoła zagrożeniom starej rezydencji, które można rozwiązać tylko za pomocą latarni — nowego i niezbędnego narzędzia do stawienia czoła koszmarom w grze” — napisali twórcy w oficjalnej zapowiedzi Layers of Fear. Jak widzimy, oprócz straszenia będzie też czas na rozwiązywanie łamigłówek. Tytuł działa na silniku Unreal Engine 5 i posiada zmodyfikowaną mechanikę.

Nie zabraknie ray-tracingu czy HDR, a także nowoczesnej oprawy graficznej. Odświeżony Layers of Fear zadebiutuje 11 czerwca na komputerach (Steam, Epic Games Store) i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Layers of Fear jest tworzone przez Bloober Team oraz Anshar Studios. „Przywracamy franczyzę, która jest dla nas naprawdę wyjątkowa, w nowej formie zapewniającej graczom naprawdę świeże wrażenia z gry i rzucającą nowe światło na całą historię” – powiedział dyrektor generalny Bloober Team, Piotr Babieno podczas zapowiedzi gry. Czekacie na nowego Layers of Fear?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Layers of Fear zaprezentowany na nowym materiale

 0