LC1200: LC-Power wprowadza zasilacz z certyfikatem 80+ Platinum

LC1200: LC-Power wprowadza zasilacz z certyfikatem 80+ Platinum

Bez większych zapowiedzi, niemiecka firma LC-Power wprowadziła do sprzedaży hi-endowy zasilacz LC1200. Jest to swego rodzaju novum, ponieważ wcześniej producent zza Odry rzadko kiedy uderzał w najwyższą półkę, zarazem opierając swoją ofertę na komponentach bardziej przystępnych cenowo. Najwyraźniej nadszedł czas na zmiany.

Jak przystało na topową serię, jednostka jest oparta na modułach DC-DC.

Wspomniany model nosi nazwę LC1200 i prezentuje się bardzo obiecująco, czego przykładem jest równa 1200 W moc efektywna, a także certyfikat 80+ Platinium świadczący o sprawności powyżej 92%. Jak przystało na topową serię, jednostka jest oparta na modułach DC-DC.  Dodatkowo Niemcy chwalą się aż dziesięcioma wtyczkami PCIe 6+2, które podobnie jak cała reszta okablowania, są całkowicie czarne. Wnętrze zasilacza chłodzi 135-milimetrowy wentylator, natomiast nad bezpieczeństwem czuwa komplet zabezpieczeń: OVP, OCP, OPP, SCP, UVP.

LC-Power LC1200 nie jest jeszcze dostępny w polskich sklepach, ale za zachodnią granicą życzą sobie za  niego około 205 euro z 19-procentowym podatkiem VAT. Za te pieniądze otrzymujemy: jednostkę zasilającą, modułowe okablowanie z akcesoriami do aranżacji i gumowe okładziny służące do redukcji drgań przenoszonych na obudowę.

Pokaż / Dodaj komentarze do: LC1200: LC-Power wprowadza zasilacz z certyfikatem 80+ Platinum

 0