LC-Power Gaming 985B Vindicator – nowa obudowa dla graczy

LC-Power Gaming 985B Vindicator – nowa obudowa dla graczy

Firma LC-Power powiększyła swoją ofertę obudów dla graczy o nowy model Gaming 985B Vindicator. Obudowa wyróżnia się podświetlanym, przednim frontem, który nadaje jej ciekawego wyglądu.

Obudowa LC-Power Gaming 985B Vindicator ma wymiary 420 x 180 x 400 mm i waży 4,6 kg. Wykonana jest z metalu, który został pokryty czarną farbą. Osoby dbające o estetykę docenią fakt, że wnętrze tego modelu również jest czarne.

Obudowa pozwala na zamontowanie płyty głównej w rozmiarze ATX, micro-ATX lub mini-ITX. Producent przewidział w niej miejsce na dwa dyski w rozmiarze 3,5 cala, dwa dyski w rozmiarze 2,5 cala oraz maksymalnie 7 slotów PCI. W zestawie nie znajduje się żaden wentylator, chociaż w sumie można ich zamontować aż sześć: dwa 120 mm na przodzie, dwa 120 mm na górze, jeden 120 mm z tyłu oraz jeden 80/92 mm we wnętrzu. Zasilacz montowany jest na dole obudowy.

Przednim panel modelu LC-Power Gaming 985B Vindicator ma standardowe złącza audio oraz trzy porty USB – jeden USB 3.0 i dwa w standardzie USB 2.0. Do obudowy można zamontować karty graficzne o maksymalnej długości 360 mm oraz chłodzenie CPU o wysokości do 155 mm. Obudowa wyposażona jest w zdejmowany filtr przeciwkurzowy, akrylowe okno w bocznym panelu oraz specjalny system zarządzania przewodami wewnątrz.  Szczególną uwagę zwraca przedni panel, który prawie z całości jest podświetlany diodami LED. Użytkownik sam wybiera, jakiego koloru będzie to iluminacja.

LC-Power Gaming 985B Vindicator

LC-Power Gaming 985B Vindicator

LC-Power Gaming 985B Vindicator

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: LC-Power Gaming 985B Vindicator – nowa obudowa dla graczy

 0