Legion Phone 2 Pro - nowy gamingowy smartfon Lenovo wygląda... oryginalnie

Legion Phone 2 Pro - nowy gamingowy smartfon Lenovo wygląda... oryginalnie

Do sieci wyciekły właśnie zdjęcia nowego gamingowego smartfona od Lenovo, który najprawdopodobniej będzie nazywać się Legion Phone 2 Pro. Fotografie opublikowane zostały na chińskiej platformie społecznościowej Weibo. Dzięki temu możemy przyjrzeć się jego wyglądowi, a design telefonu ujawnia też pewne ciekawe szczegóły. Trzeba przyznać, że o ile z frontu urządzenie wygląda jak każdy inny nowoczesny smartfon, to jednak chiński producent zaszalał, jeśli chodzi o tylny panel, któremu na pewno nie można odmówić oryginalności, gdyż ten prezentuje się bardzo futurystycznie i wyróżnia się na tle typowych słuchawek. Inne pytanie, czy tego typu plecki przypadną Wam do gustu, ale to już raczej kwestia indywidualnych preferencji. 

Do sieci wyciekły właśnie zdjęcia nowego gamingowego smartfona od Lenovo, który najprawdopodobniej będzie nazywać się Legion Phone 2 Pro.

Legion Phone 2 Pro - nowy gamingowy smartfon Lenovo wygląda... oryginalnie

Jednym z nietypowych rozwiązań zastosowanych w Lenovo Legion Phone 2 Pro jest podwójny moduł aparatów fotograficznych, który umieszczony jest nie w górnej części smartfona, jak to przeważnie ma miejsce, ale w centralnej sekcji tylnego panelu. Co więcej, dostrzec możemy tu nawet wbudowany wentylator chłodzący. Nie jest to jednak pierwszy gamingowy smartfon, który takowy otrzymał, gdyż już w 2019 roku nubia wypuściła Red Magic 3, który wyposażony był we wbudowany wentylator, a gamingowe telefony Black Shark i ASUSa korzystają z przystawek (odpowiednio FunCooler Pro i AeroActive Cooler 5), które mają odpowiadać za chłodzenie podzespołów podczas intensywnego grania. 

Legion Phone 2 Pro - nowy gamingowy smartfon Lenovo wygląda... oryginalnie

Następca pierwszego modelu Lenovo Legion trzyma się orientacji poziomej - z boku jest port USB-C, obok regulacji głośności, a z poprzednich przecieków wiemy, że aparat do selfie również umieszczono na boku i schowany jest on w wysuwanym module. Oczywiście po tego typu smartfonie spodziewać można się iście topowej specyfikacji, poczynając od procesora Snapdragon 888, przez tonę RAM-u i dużo miejsca na dane w ramach szybkiej pamięci UFS. Nie znamy szczegółów aparatów, ale przeważnie te nie zachwycają w gamingowych telefonach i trudno spodziewać się, żeby tutaj było inaczej. Wszystkie szczegóły powinniśmy poznać już jutro, gdyż Lenovo zaplanowało konferencję na 8 kwietnia.  

Pokaż / Dodaj komentarze do: Legion Phone 2 Pro - nowy gamingowy smartfon Lenovo wygląda... oryginalnie

 0