LEGO zaprezentowało specjalny gamingowy komputer złożony z klocków

LEGO zaprezentowało specjalny gamingowy komputer złożony z klocków

Przykład LEGO pokazuje, że pomysłowość ludzka nie ma granic. Firma znana z kultowych klocków stworzyła z okazji Halloween komputer gamingowy, a jakże z klocków LEGO.

LEGO przygotowało komputer do gier złożony przy pomocy klocków firmy. Podstawą modelu pozostaje obudowa przypominająca upiorny dom nawiązujący do Halloween zbudowana z ponad 20 tysięcy klocków LEGO. Zadbano o detale takie jak oświetlone na zielono okna czy czarownice. Wewnątrz budynku znajdziemy procesor Intel Core i9-12900KF, jest to 16-rdzeniowa jednostka złożona z 8 rdzeni Performance-core oraz 8 rdzeni Efficient-core i 24 wątków. Do tego karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3090.

LEGO zaprezentowało gamingowy komputer, którego obudowę złożono z ponad 20 tysięcy klocków.

Jest też chłodzenie wodne. Taki sprzęt bez problemu wystarczy do odpalenia najbardziej wymagających gier. Niestety kolekcjonerzy liczący, iż kupią taki specjalny komputer mogą się rozejść, bowiem LEGO przyznało, iż to jednorazowa akcja i unikatowy model, którego nie znajdziemy w sprzedaży. Mimo tego projekt PC złożonego z przeszło 20 tysięcy klocków LEGO robi wrażenie. Z pewnością takie urządzenie chciałby mieć w domu nie jeden fan produktów duńskiego przedsiębiorstwa. W przeszłości nie brakowało równie ciekawych projektów obudów.

Przykładem jest komputer, którego obudowa przypomina piłę łańcuchową. W środku znajdziemy układ graficzny GeForce RTX 3080. Jeśli jesteście fanami moddowania zawsze możecie stworzyć własny, nietypowy PC. Oczywiście patrząc na gabaryty gamingowego komputera LEGO byłby niemały kłopot z transportem, aczkolwiek zapewne potencjalny posiadacz bez trudu by sobie z tym poradził. Chcielibyście mieć urządzenie do grania z klocków LEGO?

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: LEGO zaprezentowało specjalny gamingowy komputer złożony z klocków

 0