Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice - kultowy podrywacz zmierza na konsole

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice - kultowy podrywacz zmierza na konsole

Assemble Entertainment - wydawca Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice - poinformował, że 18 maja gra trafi na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Uruchomimy ją także na PlayStation 5 i Xbox Series X/S za sprawą wstecznej kompatybilności. Gracze wybiorą pomiędzy wydaniem cyfrowym i pudełkowym, choć nie wiadomo, czy to drugie będzie dostępne w Polsce. Można natomiast podejrzewać, że będzie dostępna - podobnie jak wydanie na komputery - w polskiej, kinowej wersji językowej. Na potwierdzenie tego faktu musimy jednak poczekać. Jeśli do tego nie dojdzie, osoby nieznające języka Szekspira będą miały dużą trudność ze zrozumieniem wszystkich dialogów czy opisów. Tym bardziej, że słownictwo używane w grze bywa mocno charakterystyczne.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams, ostatnia odsłona kultowej serii przygodówek, już 18 maja zagości na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Za sprawą wstecznej kompatybilności zagramy w nią także na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.


Assemble Entertainment pochwaliło się także współpracą z organizacją ShareTheMeal, walczącą na co dzień z problemem głodu na świecie. W ramach kooperacji powstał pomysł wydania dodatkowej edycji gry o nazwie Save The World. Część środków z każdej sprzedanej kopii tego wydania zostanie przeznaczona na zakup dwóch obiadów dla głodujących dzieci, a gracze, którzy się na nią zdecydują, otrzymują dodatkowo dostęp do ścieżki dźwiękowej oraz artbooka. Póki co nie znamy polskich cen konsolowego Larry'ego. Podano jedynie, że cyfrowa wersja będzie kosztować 44,99 dolara. Na tę chwilę cena wersji pecetowej na Steamie wynosi 127,99 złotych. Edycja Save the World kosztuje 164,49 złotych.

Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice to kontynuacja kultowej serii przygodówek o mikrym, łysiejącym podrywaczu. Jej pierwsza część, zatytułowana W krainie próżności, zadebiutowała w 1987 roku. W późniejszych latach wydano dziewięć kontynuacji. Charakterystycznym elementem wszystkich gier z Larry'm w roli głównej jest rubaszne poczucie humoru oraz liczne nawiązania do seksu. Zaznaczmy jednak, że w najnowszej odsłonie nie uświadczymy nagości, która uczyniłaby z niej grę "tylko dla dorosłych". Jednak warto pamiętać, że według organizacji PEGI powinny w nią grać wyłącznie osoby, które ukończyły 16 lat.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Leisure Suit Larry: Wet Dreams Dry Twice - kultowy podrywacz zmierza na konsole

 0