Lenovo będzie wydawać przynajmniej 12 modów rocznie

Lenovo będzie wydawać przynajmniej 12 modów rocznie

Lenovo chce mocniej zainwestować w modyfikacje do swoich smartfonów z serii Moto. Jeden z przedstawicieli firmy zadeklarował na spotkaniu z dziennikarzami, że firma będzie wydawać co najmniej 12 modów rocznie.

Mody to nic innego, jak modyfikacje do smartfonów Moto Z, Moto Z Force oraz Moto Z Play. Pozwalają one zwiększyć możliwości telefonów, np. poprzez doczepienie większej baterii, zewnętrznego głośnika lub lepszej jakości aparatu fotograficznego z zoomem optycznym. Mody są tworzone zarówno przez Lenovo, jak i partnerów – Mophie, Incipio czy też Kate Spade.

W najbliższym czasie firma zamierza skupić większą uwagę na modyfikacjach do smartfonów. John Touvannas przyznał na spotkaniu z dziennikarzami, że firma chce w najbliższym roku wprowadzić do sprzedaży więcej modów niż w roku poprzednim. Zadeklarował nawet, że będzie ich przynajmniej 12, czyli średnio jeden miesięcznie.

W tym celu firma zamierza między innymi uruchomić kampanię na Indiegogo, która miałaby skłonić do współpracy nowych deweloperów. Ci, którzy będą mieli najlepsze pomysły, mają otrzymać zestaw potrzebny do tworzenia własnych modyfikacji. Dodatkowo Lenovo zaproponuje im wsparcie i pomoc we wprowadzeniu produktów na rynek.

Na ten moment nie wiadomo, jakie będą przyszłe modyfikacje do smartfonów z serii Moto. Na pewno należy spodziewać się nowych aparatów czy też Modów z dodatkowymi sensorami.

Motorola Moto Mods

Pokaż / Dodaj komentarze do: Lenovo będzie wydawać przynajmniej 12 modów rocznie

 0