Lenovo IdeaCenter Y710 – komputer dla graczy trafił do Polski

Lenovo IdeaCenter Y710 – komputer dla graczy trafił do Polski

Lenovo IdeaCeter Y710 to komputer dla graczy, który wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami w porównaniu do tradycyjnych PC-tów. Teraz trafił oficjalnie na polski rynek.

Komputer trafił do sprzedaży w różnych konfiguracjach i cenach. Możemy go wyposażyć w jeden z procesorów Intel Core 6. generacji, w tym także najwydajniejsze jednostki z serii Core i7. Za wydajność mogą odpowiadać także: karta graficzna Nvidia GeForce GTX 1080 Founders Edition oraz maksymalnie 32 GB pamięci RAM DDR4. Taki zestaw sprawia, że żadna, nawet najnowsza gra nie powinna być dla komputera problemem.

Jeśli chodzi o dostępną przestrzeń dyskową, to Lenovo pozwala na zainstalowanie maksymalnie dysków -  HDD o pojemności 1 TB oraz dodatkowego SSD z 256 GB na dane. Gracze powinni docenić także karty sieciowe Killer oraz funkcję Killer Double Shot. Dzięki niej Lenovo IdeaCenter Y710 korzysta jednocześnie z połączenia przewodowego i bezprzewodowego. Według producenta ma to zminimalizować ryzyko ewentualnych lagów i opóźnień w rozgrywce online.

Komputer jest poza tym wyposażony w: cztery złącza USB 2.0, dwa USB 3.0, gniazdka audio oraz łączony port PS/2. Z kolei monitor lub monitory można podłączyć przez kable HDMI, DVI-D lub D-Sub. Co ważne, zestaw będzie sprzedawany w komplecie z klawiaturą i myszką dla graczy, a w bogatszych wersjach również ze słuchawkami i bezprzewodowym kontrolerem Xbox One.

Lenovo IdeaCenter Y710 ma wymiary 393,3 x 252,3 x 314,5 mm i waży co najmniej 7,4 kg. W najtańszej wersji kosztuje 2499 zł.

Lenovo IdeaCenter Cube Y710

Lenovo IdeaCenter Cube Y710

Pokaż / Dodaj komentarze do: Lenovo IdeaCenter Y710 – komputer dla graczy trafił do Polski

 0