Lenovo Legion Y520 Tower – nowy zestaw komputerowy

Lenovo Legion Y520 Tower – nowy zestaw komputerowy

Firma Lenovo wraz z marką Legion wprowadzają nową jakość na rynek gotowych zestawów, przedstawiając swój najnowszy komputer gamingowy - Legion Y520 Tower. Został on stworzony, by zapewniać najwyższą wydajność w najnowszych grach, w jak najlepszej cenie.

Najlepszą wiadomością dla użytkowników jest to, że nawet najtańsza konfiguracja pozwala cieszyć się płynną rozgrywką w rozdzielczości Full HD w co najmniej średnich detalach graficznych. Dodatkowo modele wyposażone w układ graficzny NVIDIA GeForce GTX 1060 pozwalają na grę w najwyższych detalach w rozdzielczości Full HD i 2K. Płyty główne komputerów wyposażone są w dwa złącza USB 3.0 oraz dwa złącza USB 2.0. W samym środku tego sprzętu zostały umieszczone procesory Intel Core 7. i 8. generacji. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość wyboru pomiędzy układem graficznym od firm AMD i NVIDIA. Lenovo Legion pracuje przy wykorzystaniu 16 GB pamięci RAM DDR4, którą możemy zwiększyć nawet do 32 GB.

Z myślą o graczach sprzęt ten został także wyposażony w karty sieciowe Realtek Dragon LAN

zestaw

Multimedia będziemy przechowywać na pojemnych dyskach HDD, zapewniających nawet 2 TB przestrzeni. Producent nie zapomniał również o wyposażeniu komputerów w szybkie dyski SSD PCle o pojemności 128 GB, na których instalowany jest system Windows 10 Home. Lenovo Legion Y520 Tower pozwala na całkowitą niewymagającą narzędzi modernizację. Możemy w każdej chwili samodzielnie wymienić kartę graficzną, dysk lub pamięć operacyjną. Z myślą o graczach sprzęt ten został także wyposażony w karty sieciowe Realtek Dragon LAN. By mieć łatwy i szybki dostęp do informacji o systemie, producent zapewnia nam oprogramowanie Lenovo Nerve Center, które pozwala na dostosowanie wszystkich ustawień od oświetlenia aż po priorytety ruchu sieciowego. Komputery Lenovo Legion Y520 Tower możemy już zakupić w najbardziej popularnych sklepach ze sprzętem elektronicznym. Cena zestawów zaczyna się od 3799 złotych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Lenovo Legion Y520 Tower – nowy zestaw komputerowy

 0